X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Lugoj

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 paź 02 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Lugoj

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Lugoj

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Lugoj

Przewodnik po lotach Kraków Lugoj

Które urządzenia można wziąć do samolotu czyli przygotowujemy się do lotu Kraków - Lugoj

Współczesny świat został zdominowany przez nowatorskie technologie, a ludziom coraz ciężej się bez nich obejść. Wszędzie towarzyszą nam urządzenia elektroniczne, dające rozrywkę i stanowiące narzędzie komunikacji i pracy. Podobnie jest w czasie podróży samolotem. Pakując się do podróży Kraków - Lugoj, na pewno zapragniemy mieć pod ręką smartfona, czytnik albo laptop. Czy można ich używać w trakcie lotu Kraków - Lugoj?

Bagaż podręczny a urządzenia elektroniczne

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Kraków - Lugoj, powinniśmy właściwie przygotować bagaż podręczny, zwłaszcza w sytuacji, gdy nie zamierzamy dopłacać za bagaż rejestrowany. Smartfon, ipad, odtwarzacz mp3 czy laptop – te urządzenia można wnieść do kabiny samolotu. Najlepiej przewozić je właśnie w walizce podręcznej, gdyż dzięki temu będziemy mieli je na wyciągnięcie ręki i możemy zadbać o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo trzeba pamiętać, żeby poddać je kontroli. Podczas kontroli umieszcza się je we wskazanym pojemniku.

Jakich urządzeń można używać w czasie rejsu Kraków - Lugoj?

To oczywiste, że w czasie lotu chce się korzystać z przewożonych urządzeń elektronicznych, jednak zawsze należy pamiętać o obowiązujących zasadach. Nie można używać żadnych urządzeń elektronicznych w czasie startu oraz lądowania samolotu. To nieważne, czy decyduje się na tanie loty Kraków - Lugoj, czy przeloty z tradycyjnym przewoźnikiem, trzeba czekać na komunikat o możliwości rozpięcia pasów bezpieczeństwa. Zawsze trzeba korzystać ze sprzętu elektronicznego po uruchomieniu trybu samolotowego. Przed wylotem dobrze jes zaznajomić się ze wskazówkami przewoźnika, gdyż w regulaminach wybranych linii zapisy tyczące się użytkowania urządzeń tego typu mogą się różnić. Na przykład zakazane jest wnoszenie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 na pokład samolotu bądź umieszczanie go w bagażu rejestrowanym.

Komfort pasażerów a urządzenie elektroniczne

Jeżeli zechcemy uprzyjemnić sobie podróż Kraków - Lugoj seansem na smartfonie lub słuchaniem muzyki, pamiętajmy o komforcie pozostałych pasażerów wybierających tanie loty Kraków - Lugoj. Korzystajmy ze słuchawek, zadbajmy o stosowny wybór filmów i nie przeszkadzajmy innym pasażerom w relaksie i podróży. Jeżeli sprzęt elektroniczny nie zmieści się nam do walizki podręcznej i trzeba przewieźć coś w bagażu rejestrowanym, zatroszczmy się o ubezpieczenie podróżne. Zabezpiecza nas ono na wypadek zgubienia, kradzieży lub zniszczenia bagażu i dzięki temu lot Kraków - Lugoj upłynie nam spokojnie.