X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Luleå

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
21 kwi 28 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Luleå

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Luleå

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Luleå

Przewodnik po lotach Kraków Luleå

Jakich rzeczy nie możemy transportować samolotem Kraków - Lulea przez granicę?

Będąc na urlopie szukamy ciekawych rzeczy, które pozwolą nam zachować te niezwykłe momenty na dłużej. Ale trzeba wiedzieć, że nie wszystko będziemy mogli przewieźć do siebie, nawet jeżeli zgodzimy się na tanie loty Kraków - Lulea. Przez to zanim dopełnimy zakupu, warto się zorientować co możemy ze sobą zabrać, a czego nie. Przewoźnicy na swoich witrynach internetowych posiadają odpowiednie informacje na ten temat, więc trzeba się z nimi zapoznać.

Na lot Kraków - Lulea nie możemy zabrać nic co pochodzi od zwierząt

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że na przelot nie będziemy mogli wziąć nic, co będzie pochodziło od zwierząt. W ogóle nalewek z wężem, biżuterii z piór, czy tym bardziej powypychanych zwierząt. Dodatkowo, trzeba również pamiętać, że tanie loty Kraków - Lulea nie zezwolą nam na przewiezienie muszli czy koralowców, jak również należy przestać myśleć o niektórych roślinach, czyli choćby tych owadożernych. Im dokładniej zapoznamy się z listą zabronionych rzeczy, tym znaczniejsza będzie szansa, że tych zakupionych rzeczy nie będziemy musieli pozostawić na lotnisku podczas kontroli.

Czego jeszcze nie przewieziemy?

Należy wiedzieć, że produkty pochodzące od zwierząt to nie wszystko. Tanie loty Kraków - Lulea nie pozwolą nam wziąć na swój pokład również rzadkich przedmiotów sztuki, drogich antyków, czy oryginalnych rycin. Jeżeli podczas odprawy na lot Kraków - Lulea zawartość naszego bagażu zacznie tworzyć wątpliwości, to dana rzecz z tego bagażu będzie zabrana. Powinniśmy jednak już prędzej się zorientować, co możemy wziąć a czego nie, aby potem nie było rozczarowania.

To, że korzystamy z propozycji, którą mają dla nas tanie loty Kraków - Lulea, nie znaczy, że mamy prawo przewieźć wszystko co tylko chcemy. Istnieją określone zakazy, do nich jesteśmy zobligowani się zastosować. Przy wątpliwościach, za każdym razem też możemy się skontaktować z danym przewoźnikiem, aby zobaczyć, czy to co pragniemy zabrać jest dozwolone czy nie. Im dokładniej poznamy się z tymi zasadami, tym mniej się zdenerwujemy przy kontroli, bo uzyskamy wiedzę, że tutaj nie łamiemy zasad.