X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Malaga

już od

23 wrz 30 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Malaga

Bilety lotnicze Kraków Malaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Malaga

Przewodnik po lotach Kraków Malaga

Tanie czy regularne linie lotnicze - porównanie

Podróżni szukający lotów na trasie Kraków - Malaga często zastanawiają się, jakie linie lotnicze będą lepsze. Lepiej zapłacić więcej czy skorzystać z usług tanich przewoźników? Prezentujemy porównanie obu rozwiązań.

Tanie linie lotnicze - atrakcyjna stawka i rozbudowana siatka lotów

Budżetowe linie lotnicze są często wybierane przez turystów, którzy chcą podróżować po świecie za grosze. Jak pokazują statystyki, oferta tanich linii jest nawet o kilkadziesiąt procent tańsza niż tradycyjnych. Jakie inne cechy przesądzają o atrakcyjności ich oferty? Dużym walorem jest bogata siatka połączeń - tanie linie lotnicze są w stanie zapewnić nam loty po Europie oraz bardziej odległych rejonach świata. Interesuje Cię wycieczka do Oslo, Barcelony, Paryża, Bergen, a może chcesz kupić bilety na lot Kraków - Malaga? Tanie linie pozwolą Ci podróżować za grosze! Jakie są minusy? Tak atrakcyjne stawki mogą oznaczać nieco gorszy komfort podróży, węższe odstępy między siedzeniami, czy brak bezpłatnych posiłków na pokładzie. Tanie linie lotnicze zazwyczaj nie korzystają z usług głównych portów lotniczych, co dla wielu turystów może oznaczać dodatkowe niedogodności.

Komfortowy lot regularnymi liniami

Prześledźmy też standardy panujące w liniach regularnych, np. na trasie Kraków - Malaga. Z pewnością podróżni mogą liczyć na lepszy komfort podróży - istnieje wybór pomiędzy klasą ekonomiczną lub pierwszą. Miejsca między fotelami jest zdecydowanie więcej, co powoduje, że lot przebiega przyjemniej. Obsługa serwuje dania i przekąski, jest też więcej rozrywki w samolocie, np. filmy wyświetlane na monitorze umieszczonym w oparciu siedzenia. Maszyny regularnych linii lotniczych lądują na głównych lotniskach, dzięki czemu pasażer może bez większych utrudnień dojechać do miejsca docelowego. Warto też zaznaczyć, że pasażerowie regularnych linii nie muszą dopłacać za bagaż rejestrowany.