X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Malaga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Malaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Malaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Malaga

Przewodnik po lotach Kraków Malaga

Tanie czy regularne linie lotnicze - porównanie

Podróżni szukający lotów na trasie Kraków - Malaga często zastanawiają się, jakie linie lotnicze będą lepsze. Lepiej zapłacić więcej czy skorzystać z usług tanich przewoźników? Prezentujemy porównanie obu rozwiązań.

Tanie linie lotnicze - atrakcyjna stawka i rozbudowana siatka lotów

Budżetowe linie lotnicze są często wybierane przez turystów, którzy chcą podróżować po świecie za grosze. Jak pokazują statystyki, oferta tanich linii jest nawet o kilkadziesiąt procent tańsza niż tradycyjnych. Jakie inne cechy przesądzają o atrakcyjności ich oferty? Dużym walorem jest bogata siatka połączeń - tanie linie lotnicze są w stanie zapewnić nam loty po Europie oraz bardziej odległych rejonach świata. Interesuje Cię wycieczka do Oslo, Barcelony, Paryża, Bergen, a może chcesz kupić bilety na lot Kraków - Malaga? Tanie linie pozwolą Ci podróżować za grosze! Jakie są minusy? Tak atrakcyjne stawki mogą oznaczać nieco gorszy komfort podróży, węższe odstępy między siedzeniami, czy brak bezpłatnych posiłków na pokładzie. Tanie linie lotnicze zazwyczaj nie korzystają z usług głównych portów lotniczych, co dla wielu turystów może oznaczać dodatkowe niedogodności.

Komfortowy lot regularnymi liniami

Prześledźmy też standardy panujące w liniach regularnych, np. na trasie Kraków - Malaga. Z pewnością podróżni mogą liczyć na lepszy komfort podróży - istnieje wybór pomiędzy klasą ekonomiczną lub pierwszą. Miejsca między fotelami jest zdecydowanie więcej, co powoduje, że lot przebiega przyjemniej. Obsługa serwuje dania i przekąski, jest też więcej rozrywki w samolocie, np. filmy wyświetlane na monitorze umieszczonym w oparciu siedzenia. Maszyny regularnych linii lotniczych lądują na głównych lotniskach, dzięki czemu pasażer może bez większych utrudnień dojechać do miejsca docelowego. Warto też zaznaczyć, że pasażerowie regularnych linii nie muszą dopłacać za bagaż rejestrowany.