X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Malaga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Malaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Malaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Malaga

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Malaga

A co z osobami niepełnosprawnymi podczas lotu?

Trzeba zapamiętać, iż ludzie kalecy nie mogą calutki dzień siedzieć w domu. Wielu przewoźników proponuje odpowiednio przystosowane maszyny, w których są miejsca przygotowane dla ludzi niepełnosprawnych, jak również profesjonalnie przystosowane łazienki. Nawet tanie loty Kraków - Malaga linią Ryanair posiadają we własnej propozycji zaproszenie dla tych osób, to znaczy, że bez problemów mają szansę podziwiać inne kraje.

O czym trzeba wiedzieć na trasie Kraków - Malaga linią Ryanair

Jeśli człowiek niepełnosprawny chce skorzystać z propozycji jaką posiadają tanie loty Kraków - Malaga linią Ryanair, to musi zapamiętać, żeby wypełnić właściwy dokument. Wówczas linie lotnicze będą wiedziały, że dana jednostka pragnie lecieć oraz będzie ona miała zarezerwowane miejsce. Czasami ilość odpowiednich miejsc na pokładzie jest sztywno ustalona, zatem dobrze jest powiadomić o własnej obecności na trasie Kraków - Malaga linią Ryanair

.

Ile będziemy lecieć?

Ludzie niewidomi i niesłyszący, mają prawo wziąć na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Oczywiście należy pamiętać o smyczy, kagańcu i niezbędnych zaświadczeniach, lecz jest to realne. Jeżeli także znajdzie się odpowiedni przelot to taka podróż okaże się miło zapamiętana. Nie będzie kłopotów z zabraniem takiego zwierzaka nawet wtedy, gdy wybierzemy tanie loty Kraków - Malaga linią Ryanair

.

A wózek inwalidzki?

Wyszukaliśmy tani bilet, mamy pewność że samolot będzie przygotowany do ludzi niepełnosprawnych, ale zastanawiamy się, czy pomieścimy się do niego z naszym wózkiem? Należy wiedzieć, że na swoim wózku dojedziemy jedynie do samolotu, potem załoga samolotu Kraków - Malaga linią Ryanair pomoże nam się przesiąść na mniejszy wózek, którym dostaniemy się na pokład, a nasz zostanie włożony do luku bagażowego. Po zakończonym locie, ponownie będą musieli nam pomóc, żebyśmy przenieśli się na nasz wózek.

Warto sprawdzić których dokumentów trzeba dopełnić, abyśmy posiadali pewność, że wejdziemy na przelot Kraków - Malaga linią Ryanair. Trzeba podać dużo informacji o sobie, bo, tym lepiej linie lotnicze będą miały szansę się przyszykować do opieki nad nami oraz zapewnienia tego co potrzebne. Nie mniej im lżejszy okaże się nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu tym zajmować.