X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Malta

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Malta

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Malta

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Malta

Przewodnik po lotach Kraków Malta

Przelot Kraków-Malta - sprawdź ofertę lotów na FRU.PL! Chcąc podróżować z Krakowa do Malty można zabrać się za to od posprawdzania lotów w kierunku do Malty. Porównaj oferty najtańszych biletów lotniczych wszystkich istniejących linii lotniczych a potem znajdź dla siebie najdogodniejszy bilet lotniczy Kraków-Malta.

Sprawdzaj loty już 2 miesiące przed podróżą a potem wybierz niedrogi transport lotniczy z Krakowa do Malty. Ażeby przeszukać najtańsze na rynku podróże samolotem Kraków-Malta wypróbuj możliwości wyszukiwarki lotów FRU.PL! Wstukaj miasta - początek i cel podróży , wprowadź daty dla lotu po czym kliknij Szukaj. Skorzystaj z filtrów przy liście znalezionych lotów i utwórz rezerwację lotów do Malty.

Przelot z Krakowa do Malty posiadają w ofercie operatorzy lotów:

Lot w jedną stronę potrwa najkrócej 19h 45min. Rozważając ofertę przewoźników do Malty wskazane jest rozważyć koszt i czas oraz wygodę przelotu. Najtańsze bilety lotnicze Polska-Malta warto nabyć w cenach od 317 zł. Zarezerwuj podróż na FRU.PL!

Polecamy też posprawdzać warte uwagi propozycje na najtańsze loty z Krakowa albo przelot do Malty z każdego lotniska w Polsce. Nierzadko można znaleźć tam oferty biletów linii lotniczych pokazujące ciekawe opłaty przelotów do tych kierunków.

Do Malty wylecisz też z:

Z Krakowa możesz polecieć też do:

Serwis FRU.PL posiada w swojej ofercie jeszcze ubezpieczenie podróży m.in. do kraju: Malta . Posiadamy ponadto wyjazdy weekendowe w których możesz zakupić nie tylko przelot , lecz także miejsce noclegowe. Kupuj razem zaoszczędzisz.