gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Manises

już od 737 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Manises

Bilety lotnicze Kraków Manises

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
19 wrz (śro)
Lufthansa
Manises
25 wrz (wto)
Lufthansa
Kraków
19 wrz (śro)
Lufthansa
Manises
26 wrz (śro)
Lufthansa
Kraków
16 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Manises
23 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
19 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Manises
23 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
26 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Manises
09 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Manises

Przewodnik po lotach Kraków Manises

Musimy przejść odprawę przed lotem Kraków - Walencja

W końcu przyszła ta chwila. Bilet zakupiony tylko za jest wykorzystany, a my możemy spełnić swoje założenie o zwiedzaniu obcych miast. Mimo wszystko zanim będziemy znajdować się na pokładzie samolotu Kraków - Walencja musimy odbyć odprawę, podczas niej zostanie sprawdzone, czy wszystko jest w porządku oraz czy rzeczywiście mamy prawo lecieć. Bez względu na wybór linii lotniczych, odprawa zawsze wygląda identycznie, czyli trzeba się wcześniej z nią zapoznać, żeby wiedzieć, co się stanie.

Musimy się pojawić znacznie przed lotem Kraków - Walencja

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać, że mamy się pojawić na lotnisku najpóźniej 2 godziny przed startem. Wtedy będziemy mogli spokojnie sprawdzić, na specjalnych tablicach, gdzie odbywa się odprawa na nasz samolot Kraków - Walencja oraz do której z bramek powinniśmy się wybrać. Trzeba przy tym zapamiętać, żeby już odrobinę wcześniej uszykować wszystkie papiery, jak dowód tożsamości lub paszport, kod rezerwacji lub bilet drukowany, jeśli taki mamy na tanie loty Kraków - Walencja. W tym miejscu również możemy nadać bagaż rejestrowany, jeżeli taki wzięliśmy na lot Kraków - Walencja. Po tych wszystkich sprawach, dostaniemy kartę pokładową, dzięki której możemy pojawić się na pokładzie samolotu.

Później kontrola bezpieczeństwa przed lotem Kraków - Walencja

Nim w końcu to nadejdzie, będziemy musieli przejść jeszcze kontrolę bezpieczeństwa. Tanie loty Kraków - Walencja będą pochodzić do tego niesamowicie drobiazgowo, więc pamiętajmy, żeby do podstawionego koszyka wsadzić różne rzeczy jak: komórka, klucze, pasek, jak i sprzęty elektroniczne. Te ostatnie warto trzymać na górze naszego bagażu podręcznego, ponieważ wówczas wszystko pójdzie szybciej i sprawniej. Dopiero po tak przeprowadzonej odprawie oraz kontroli, możemy przechodzić przez bramkę, z której nastąpi wsiadanie do samolotu.

Wiedzmy, że wszystko będzie tu drobiazgowo przeglądane, a więc powinniśmy się wykazywać cierpliwością i odpowiednio szybszym pojawieniem się na lotnisku. To będzie dla naszego bezpieczeństwa. Nie istotne, że wybieramy się w naprawdę krótki przelot . Tanie loty Kraków - Walencja będą miały odpowiednie wytyczne w odniesieniu do odprawy oraz kontroli, i się ich będą trzymać.