X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Minorka

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 paź 16 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Minorka

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Minorka

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Minorka

Przewodnik po lotach Kraków Minorka

Z pełnym żołądkiem czyli dbamy o posiłek podczas lotu Kraków - Minorka

To naturalne, że podczas podróży chcemy coś przegryźć. Żołądek upomina się o zapełnienie, a i w czasie czytania czy oglądania filmu w samolocie z chęcią sięgamy po smaczne przekąski. Jeżeli zdecydujemy się na tanie loty Kraków - Minorka, najprawdopodobniej sami będziemy musieli zatroszczyć się o posiłek na pokładzie samolotu, gdyż nie dostaniemy go w ramach biletu.

Przekąski podczas rejsu Kraków - Minorka – na czym to polega?

To czy w samolocie podawane są posiłki albo przekąski, uzależnione jest od długości trasy, a także od określonego przewoźnika. Jeżeli wybieramy tanie loty Kraków - Minorka, ponieważ zależy nam, by jak najwięcej oszczędzić na podróżach, musimy liczyć się z faktem, że przewoźnicy zadbają tylko o nasze podstawowe wygody, a posiłek z pewnością się w nich nie zmieści. Możemy jednak skorzystać z bufetu dostępnego na pokładzie samolotu i zakupić coś dla siebie. Trzeba liczyć się z tym, że cenniki w takich bufetach nie bywają standardowe. Regularni przewoźnicy dość często gwarantują posiłki i napoje w cenie biletu, jednak jest to zależne od klasy przelotu. Menu jest uzależnione od długości lotu, godziny wylotu itp. W wielu przypadkach pasażerowie mogą przed wylotem zamówić menu niestandardowe, przykładowo wegańskie.

Przekąski w bagażu podręcznym podczas rejsu Kraków - Minorka

Jeżeli nie chcemy nabywać przekąsek na pokładzie samolotu i pragniemy samodzielnie zająć się jedzeniem na podróż, możemy wziąć coś do walizki podręcznej. Dobrze jest zapoznać się z przepisami dotyczącymi wwozu produktów żywnościowych do kraju, który planujemy odwiedzić, by uniknąć niepotrzebnych komplikacji w czasie kontroli. Jeżeli wybieramy tanie loty Kraków - Minorka i chcemy wziąć ze sobą tylko bagaż podręczny, aby unikać dodatkowych kosztów, pamiętajmy o ograniczeniach i tak zaplanujmy przekąski, żeby nie przeciążać walizy. Napoje można zabrać tylko w małych 100 ml buteleczkach i w sumie takich butelek można wziąć dziesięć. Jeśli chcemy przewozić też płynne lub półpłynne kosmetyki – taki limit naprawdę szybko się wyczerpie.

Co można zakupić w samolocie?

Poszczególni przewoźnicy pozwalają na nabycie w kabinie samolotu przekąsek, którymi można zagłuszyć głód w trakcie lotu Kraków - Minorka. W zależności od czasu trwania rejsu , jak również specyfiki danego przewoźnika, możemy kupić kanapkę, sałatkę, przekąski słone i słodycze, a także napoje gorące oraz zimne. W niektórych samolotach spotyka się także przekąski dla najmłodszych. Najlepiej potwierdzić to na stronie internetowej przed wylotem, aby mieć pewność, że w samolocie kupi się to, co smakuje.