X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Minorka

już od 951 zł
13 cze 20 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Minorka

Bilety lotnicze Polska Minorka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 sie (sob)
Lufthansa
Minorka
15 sie (sob)
Lufthansa
Warszawa
10 sie (pon)
Alitalia
Minorka
19 sie (śro)
Alitalia
Warszawa
06 sie (czw)
Alitalia
Minorka
13 sie (czw)
Alitalia
Warszawa
02 lip (czw)
British Airways
Minorka
09 lip (czw)
Iberia
Wrocław
08 sie (sob)
Lufthansa
Minorka
17 sie (pon)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Minorka

Przewodnik po lotach Kraków Minorka

Z pełnym żołądkiem czyli dbamy o posiłek podczas lotu Kraków - Minorka

To naturalne, że podczas podróży chcemy coś przegryźć. Żołądek upomina się o zapełnienie, a i w czasie czytania czy oglądania filmu w samolocie z chęcią sięgamy po smaczne przekąski. Jeżeli zdecydujemy się na tanie loty Kraków - Minorka, najprawdopodobniej sami będziemy musieli zatroszczyć się o posiłek na pokładzie samolotu, gdyż nie dostaniemy go w ramach biletu.

Przekąski podczas rejsu Kraków - Minorka – na czym to polega?

To czy w samolocie podawane są posiłki albo przekąski, uzależnione jest od długości trasy, a także od określonego przewoźnika. Jeżeli wybieramy tanie loty Kraków - Minorka, ponieważ zależy nam, by jak najwięcej oszczędzić na podróżach, musimy liczyć się z faktem, że przewoźnicy zadbają tylko o nasze podstawowe wygody, a posiłek z pewnością się w nich nie zmieści. Możemy jednak skorzystać z bufetu dostępnego na pokładzie samolotu i zakupić coś dla siebie. Trzeba liczyć się z tym, że cenniki w takich bufetach nie bywają standardowe. Regularni przewoźnicy dość często gwarantują posiłki i napoje w cenie biletu, jednak jest to zależne od klasy przelotu. Menu jest uzależnione od długości lotu, godziny wylotu itp. W wielu przypadkach pasażerowie mogą przed wylotem zamówić menu niestandardowe, przykładowo wegańskie.

Przekąski w bagażu podręcznym podczas rejsu Kraków - Minorka

Jeżeli nie chcemy nabywać przekąsek na pokładzie samolotu i pragniemy samodzielnie zająć się jedzeniem na podróż, możemy wziąć coś do walizki podręcznej. Dobrze jest zapoznać się z przepisami dotyczącymi wwozu produktów żywnościowych do kraju, który planujemy odwiedzić, by uniknąć niepotrzebnych komplikacji w czasie kontroli. Jeżeli wybieramy tanie loty Kraków - Minorka i chcemy wziąć ze sobą tylko bagaż podręczny, aby unikać dodatkowych kosztów, pamiętajmy o ograniczeniach i tak zaplanujmy przekąski, żeby nie przeciążać walizy. Napoje można zabrać tylko w małych 100 ml buteleczkach i w sumie takich butelek można wziąć dziesięć. Jeśli chcemy przewozić też płynne lub półpłynne kosmetyki – taki limit naprawdę szybko się wyczerpie.

Co można zakupić w samolocie?

Poszczególni przewoźnicy pozwalają na nabycie w kabinie samolotu przekąsek, którymi można zagłuszyć głód w trakcie lotu Kraków - Minorka. W zależności od czasu trwania rejsu , jak również specyfiki danego przewoźnika, możemy kupić kanapkę, sałatkę, przekąski słone i słodycze, a także napoje gorące oraz zimne. W niektórych samolotach spotyka się także przekąski dla najmłodszych. Najlepiej potwierdzić to na stronie internetowej przed wylotem, aby mieć pewność, że w samolocie kupi się to, co smakuje.