X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Kraków Monachium

już od 852 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Kraków Monachium

Bilety lotnicze Lufthansa Kraków Monachium

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
23 mar (pon)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
29 mar (nie)
Brussels Airlines
Kraków
25 mar (śro)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
29 mar (nie)
Brussels Airlines
Kraków
26 mar (czw)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
29 mar (nie)
Brussels Airlines
Kraków
18 mar (śro)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
21 mar (sob)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Kraków
19 mar (czw)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
21 mar (sob)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Kraków Monachium

Przewodnik po lotach Lufthansa Kraków Monachium

Jak przetrwać lot Kraków - Monachium linią Lufthansa z dzieckiem?

Pojawienie się pociechy w ogóle nie musi oznaczać, że powinniśmy zrezygnować z podróży, przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę potomstwo zabierać ze sobą. Trzeba jednak pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie możemy wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie będą jeszcze dość mocne. Z pierwszym przelotem dziecka dobrze jest, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Kraków - Monachium linią Lufthansa

Jeżeli zaplanujemy przelot z maleństwem, musimy zadbać o to, żeby na trasie pojawiało się niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeśli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny lot, to ma szansę się okazać, że maleństwo będzie spało przez jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała podróż. Dodatkowo szukając biletów w przystępnej kwocie, powinniśmy wiedzieć, że dzieci do dwóch lat siedzą na kolanach rodzica, a wtedy zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Ale przy starszym dziecku zapłacimy już za pełen bilet, czasem tylko tanie loty Kraków - Monachium linią Lufthansa proponują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed lotem Kraków - Monachium linią Lufthansa?

Warto sobie pozostawić troszkę czasu, tak byśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do lotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać prędzej, tak aby bez stresu oddać wszystkie bagaże, mieć możliwość spożyć coś delikatnego i spokojnie iść do łazienki na moment przed lotem, gdzie przebierzemy dziecko. Spora część przewoźników proponujących swe usługi na konkretnej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a więc będziemy mogli zająć najbardziej dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Kraków - Monachium linią Lufthansa nie posiadają w swojej ofercie podawania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszek, ale też jakiegoś jedzenia. Do tego przeważnie dziecko podróżujące na kolanach nie ma pozwolenia do swojego bagażu, więc całość powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o wsparcie

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie bój się poprosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzebujesz wsparcia przy maluszku, również poproś o to. Tanie loty Kraków - Monachium linią Lufthansa mają właściwie przeszkolony personel, który ma za zadanie pomóc podróżnym, a więc także i tobie. Jeżeli maleństwo zacznie płakać, próbuj mu podać pierś albo butelkę. Pomyśl także o wzięciu zabawek. Nie pozwalaj, by dziecko swoim działaniem, kopaniem w fotel, pociąganiem za włosy, szturchaniem przeszkadzało współpasażerom. Ale nie przepraszaj za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Kraków - Monachium linią Lufthansa i staliście się 100% pasażerami. Być może twoje dziecko nie przepada za lataniem, lecz pamiętaj, że nawet najtrudniejsza trasa posiada swój koniec.

Trzeba myśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do lotu Kraków - Monachium linią Lufthansa z dzieckiem, tak by uczynić wszystko co jest możliwe, by podróż przeminęła spokojnie i bez większych nerwów.