X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Kraków Montreal

już od 2500 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Kraków Montreal

Bilety lotnicze Lufthansa Kraków Montreal

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
07 cze (pią)
Lufthansa
Montreal
12 cze (śro)
Lufthansa
Kraków
08 cze (sob)
Lufthansa
Montreal
12 cze (śro)
Lufthansa
Kraków
09 cze (nie)
Lufthansa
Montreal
15 cze (sob)
Lufthansa
Kraków
10 cze (pon)
Lufthansa
Montreal
16 cze (nie)
Lufthansa
Kraków
06 cze (czw)
Lufthansa
Montreal
12 cze (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Kraków Montreal

Przewodnik po lotach Lufthansa Kraków Montreal

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny lecąc na trasie Kraków - Montreal linią Lufthansa?

Nie jest istotne czy udajemy się w dłuższą czy krótszą wyprawę. Jeśli lecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który bierzemy ze sobą do środka. Istotne jest to, że taki bagaż musi mieć określone wymiary i wagę, tak byśmy mieli pewność, że będziemy mogli go wnieść na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej dopłacać za nadbagaż.

Na co powinniśmy patrzeć?

Lecąc z Kraków do Montreal należy wiedzieć, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, pieniądze oraz wszelkie wartościowe rzeczy, nawet wtedy, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto zabrać torbę, w którą uda się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Kraków - Montreal linią Lufthansa oferują nam możliwość zabrania na pokład tylko pojedynczej torby, dlatego warto zdecydować się na te niezbędne rzeczy/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niedrogo kupić na miejscu. W czasie odprawy będziemy poproszeni, aby pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je trzymać na górze, żeby wszystko odbyło się szybko i sprawnie.

Ciężkie rzeczy na sobie podczas lotu Kraków - Montreal linią Lufthansa

Jeżeli bierzemy jedynie bagaż podręczny, albo chcemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty albo kurtkę założyć na siebie. Nawet tanie loty Kraków - Montreal linią Lufthansa nie mają ograniczenia co do wagi klientów, czyli nie będzie trudności, abyśmy mieli je na sobie, a równocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, lecz również kosmetyki, a ostateczny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik posiada swoją politykę bagażową

Planując podróż samolotem, musimy wiedzieć, że każda linia ma swoją politykę bagażową. Przez to warto sprawdzić, kto jest na danej trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie proponujące tanie loty Kraków - Montreal linią Lufthansa, mają dość spore ceny za transport bagażu rejestrowanego.

Warto dokładnie zobaczyć, jakie przedmioty mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym i jakie musi mieć wielkości oraz wagę, ponieważ wówczas zaoszczędzimy sporo stresów podczas lotu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Groningen Herrljunga

Tanie loty Lulea Eindhoven

Tanie loty Ibiza Göteborg

Tanie loty Ateny Lozanna

Tanie loty Krajowa Cordoba

Tanie loty Kluż-Napoka Kokkola

Tanie loty Schwyz Baia Mare

Tanie loty Hurghada Genewa

Tanie loty Engelberg Linkoping

Tanie loty Nykobing Mors Kuusamo

Tanie loty Flybe British European wylot z: East Midlands