gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Kraków Moskwa

już od 1053 zł
23 gru 30 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Kraków Moskwa

Bilety lotnicze LOT Kraków Moskwa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
17 gru (pon)
LOT
Moskwa
24 gru (pon)
LOT
Kraków
18 gru (wto)
LOT
Moskwa
24 gru (pon)
LOT
Kraków
17 gru (pon)
LOT
Moskwa
24 gru (pon)
LOT
Kraków
18 gru (wto)
LOT
Moskwa
24 gru (pon)
LOT
Kraków
17 gru (pon)
LOT
Moskwa
21 gru (pią)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Kraków Moskwa

Przewodnik po lotach LOT Kraków Moskwa

Jak spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Kraków - Moskwa linią LOT Polish Airlines?

Nie ma znaczenia czy udajemy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeżeli lecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą do środka. Najważniejsze jest to, że taki bagaż powinien mieć ustalone wymiary i wagę, tak abyśmy mieli pewność, że będziemy mogli go zabrać na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Kraków do Moskwa należy pamiętać, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, gotówkę oraz wszystkie wartościowe przedmioty, nawet wtenczas, gdy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest wybrać torbę, w którą uda się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Kraków - Moskwa linią LOT Polish Airlines dają nam możliwość wzięcia na pokład tylko jednej torby, dlatego warto zdecydować się na te konieczne przedmioty/ Jeśli podróżujesz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niedrogo dokupić na miejscu. Podczas odprawy będziemy musieli pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je mieć na wierzchu, żeby wszystko poszło prędko i sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Kraków - Moskwa linią LOT Polish Airlines

Jeżeli zabieramy jedynie bagaż podręczny, albo chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy ciężkie buty albo odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Kraków - Moskwa linią LOT Polish Airlines nie mają limitu co do wagi klientów, czyli nie będzie trudności, żebyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, lecz również kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każdy przewoźnik ma swoje reguły bagażowe

Organizując lot samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każdy przewoźnik ma swoją politykę bagażową. Dlatego warto zobaczyć, kto lata na danej trasie

Przeważnie bagaż podręczny powinien mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy oferujący tanie loty Kraków - Moskwa linią LOT Polish Airlines, mają dość wysokie ceny za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie sprawdzić, jakie rzeczy mogą się pojawić w bagażu podręcznym oraz jakie musi posiadać wielkości i masę, ponieważ wówczas oszczędzimy mnóstwo nerwów podczas lotu.