X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Naxos

już od 1369 zł
17 kwi 24 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Naxos

Bilety lotnicze Kraków Naxos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
03 maj (nie)
Aegean Air
Naxos
07 maj (czw)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Naxos

Przewodnik po lotach Kraków Naxos

Czy dzieci polecą Kraków - Naxos bez opieki?

Najmłodsze dzieci przez wszystkich przewoźników potraktowane będą z niesamowitą uwagą oraz obsługiwane są niejednokrotnie jak klienci specjalni. Dlatego właśnie, podróżując z dzieckiem w wielu przypadkach, możemy oczekiwać na pierwszeństwo w czasie wchodzenia do samolotu, czy na uzyskanie najdogodniejszego miejsca. Lecz w jaki sposób będzie wyglądała taka wyprawa dziecka. Czy realne będą tanie loty Kraków - Naxos, gdzie dziecko poleci samo?

Zapoznajmy się z wytycznymi przewoźnika

Musimy sobie zdać sprawę z faktu, że każdy przewoźnik posiada własne zasady, jeśli idzie o tanie loty Kraków - Naxos z udziałem najmłodszych. Z tego powodu trzeba się porozumieć z tym odpowiednim, aby otrzymać wyjaśnienia na intrygujące nas pytania. Zazwyczaj dziecko do 5 lat nie może latać Kraków - Naxos bez osoby starszej. Nierzadko za kogoś starszego, kto może stać się opiekunem w czasie lotu, będzie się uważać jednostki, które ukończyły 15 lat. Jednak aby się upewnić, że ta granica wieku starczy na przelot Kraków - Naxos, na który zakupiliśmy bilet za jedyne faktycznie wystarczy. Powinniśmy skontaktować się z odpowiednim przewoźnikiem.

Propozycja zorganizowania osoby opiekującej się na lot Kraków - Naxos

Dziecko do 15 lat, zawsze powinno mieć przy sobie kogoś doroślejszego, dlatego na tanie loty Kraków - Naxos musimy się decydować razem z nim. Jeżeli nie będzie takiej opcji, warto się zorientować, czy na konkretnych liniach, realne będzie zorganizowanie opieki podczas lotu. Niektórzy mają takie specjalne osoby, które podczas lotu Kraków - Naxos będą leciały z dzieckiem i się nim zajmują. Oczywiście jeżeli zdecydujemy się korzystać z takiej możliwości, to powinniśmy się przygotować, że będziemy musieli więcej zapłacić. Nie mniej, jest to jakieś rozwiązanie, jeżeli samodzielnie nie mamy możliwości lecieć. Jeżeli będzie możliwość opłacenia takiego opiekuna, to nie będzie tu miało znaczenia, czy maleństwo będzie leciało przez kilkanaście godzin, czy nasz przelot będzie trwać jedynie chwilę . Dany opiekun zostanie mu dany, a my będziemy mogli być spokojni.

Trzeba zobaczyć jakie okazują się być wytyczne podróżowania samolotem dzieci. W którym momencie muszą posiadać zapewnionego opiekuna, kiedy tanie loty Kraków - Naxos pozwolą im już na samotny lot. Jedynie po zapoznaniu się z takimi informacjami, będziemy mieli pewność, że wszystko odpowiednio zorganizujemy.