X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Nisz

już od 12214 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Nisz

Bilety lotnicze Polska Nisz

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
06 lip (pią)
LOT
Nisz
22 lip (nie)
Swiss
Poznań
08 lip (nie)
Lufthansa
Nisz
22 lip (nie)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Nisz

Przewodnik po lotach Kraków Nisz

Zniszczenie lub opóźnienie bagażu rejestrowanego w samolocie

Zdecydowanie to jest wielka obawa wszystkich turystów – co będzie, jeśli ich bagaż zostanie zniszczony lub zwykle zaginie? Spokojnie, linie lotnicze są na taką ewentualność przygotowane. Sprawdź, co możesz zrobić, gdy twoja walizka po prostu nie przyjedzie do ciebie na karuzeli.

Zniszczenie bagażu

W tanich lotach Kraków - Nisz często wybiera się jedynie bagaż podręczny, więc możesz go sprawdzać. Jeśli sam zniszczysz zawartość bagażu, nie możesz wnosić o wypłacenie odszkodowania. W wypadku bagażu rejestrowanego, uszkodzonego w luku bagażowym sprawa wygląda nieco iaczej.

Jeżeli zauważysz uszkodzenie bagażu, trzeba powiedzieć o tym obsłudze na lotnisku lub w będącym najbliżej punkcie obsługi klienta linii lotniczych, którymi leciałeś. I tanie loty Kraków - Nisz, i tradycyjne linie są zobowiązane do zwrotu środków za zniszczenia. Maksymalny zwrot to 1100 Euro. Jednak wypłacona kwota będzie o wiele niższa, jeżeli bagaż był nieprawidłowo zapakowany.

Jeśli bagaż jest opóźniony w tanich lotach Kraków - Nisz

Zagubienie przez przewoźnika bagażu rejestrowanego nie jest częstym przypadkiem, jednak – może się także zdarzyć. W takiej sytuacji także czeka cię odszkodowanie. Co więcej, zwrócone ci będą koszty, które poniosłeś przy kupowaniu nowych rzeczy, kiedy czekasz na znalezienie twojego bagażu. Aby złożyć wniosek masz 21 dni.

Czasem może zdarzyć się też, że bagaż będzie zaginiony i niestety możesz stracić wszystkie przewożone rzeczy. Takie zdarzenia są rzadkością, ale w wyniku tego należy wykupić dodatkową polisę. Ubezpieczenie tego typu wykupuje się jeszcze przed wylotem, na przykład podczas kupowania biletów. Ubezpieczenie bagażu jest zwykłą częścią polisy. Oczywiście obowiązuje zarówno w tanich lotach Kraków - Nisz, jak i standardowych liniach lotniczych.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, które linie lotnicze obsługują trasę Kraków - Nisz