X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Kraków Norymberga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Kraków Norymberga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze KLM Kraków Norymberga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje KLM Kraków Norymberga

Przewodnik po lotach KLM Kraków Norymberga

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele opcji, że turyści mogą udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Przed Tobą wyjazd z najmłodszymi członkami rodziny? Omawiamy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno przelot Kraków - Norymberga linią KLM, jak i sam urlop będą maksymalnie komfortowe dla malucha.

Profilaktyczna wizyta u lekarza

Jest to niezbędne nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych krajów. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby być pewnym, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy również zweryfikować stan zębów u specjalisty czy wykonać testy alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie podróży. Jeśli to konieczne, warto też wykonać odpowiednie szczepionki.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli planujecie podróż w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Ważnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Podróżujcie bezpiecznie

Choroba to ostatnia rzecz, która powinna przydarzyć w w czasie wyjazdu. Odpowiednie ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty pobytu w szpitalu, utraconych walizek, leczenia stomatologicznego czy powrotu do kraju. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Podróż samolotem Kraków - Norymberga linią KLM

Długa trasa potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwego maluszka. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Znakomitym pomysłem jest wręczenie dziecku drobnych przekąsek przed wejściem na pokład.

Zawartość walizek

Planujesz z dziećmi lot Kraków - Norymberga linią KLM? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale potrzebne okazują się też plastry, środek na komary, krople do oczu czy środki nawadniające.