X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Kraków Norymberga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Kraków Norymberga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Swiss Kraków Norymberga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Swiss Kraków Norymberga

Przewodnik po lotach Swiss Kraków Norymberga

Czy możemy z propozycji Kraków - Norymberga skorzystać w ciąży?

Podróżujemy znacznie więcej, czy to w sprawach zawodowych czy prywatnie. To oznacza, że wiele osób zastanawia się, czy bycie w ciąży nie będzie tu przeciwwskazaniem do takiego sposobu przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okazuje, jeśli jedynie rozwija się ona prawidłowo oraz nie prezentuje jakiegoś niebezpieczeństwa, to spokojnie możemy zamówić tanie loty Kraków - Norymberga, rzecz jasna pamiętając o paru zasadach.

Czas ciąży oraz zaświadczenie od lekarza

Jeśli pragniemy korzystać z propozycji na najtańsze loty , lecz jesteśmy w ciąży, to trzeba wiedzieć, że najlepiej latać w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko będzie już dostatecznie ukształtowane, a więc nie zagrażają mu różnice ciśnień, a i my będziemy czuć się lepiej. Warto mimo wszystko wiedzieć, że nie będziemy mogli lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach lot Kraków - Norymberga jest zabroniony nawet prędzej, dlatego warto to zobaczyć. Dodatkowo, powinnyśmy przeczytać regulamin konkretnego przewoźnika , ponieważ każdy z nich może mieć odmienne wytyczne odnośnie latania kobiet w ciąży, jak również różne ułatwienia dla nich. Nie mniej, warto posiadać przy sobie dokument od ginekologa, ponieważ sama książka ciąży może nie wystarczyć, aby dopuszczono nas na przelot Kraków - Norymberga.

Kiedy już znajdziesz się na pokładzie Kraków - Norymberga

Nie było zakazów do lotu, to świetnie! W tej chwili zapamiętaj, żeby znaleźć trwający jak najkrócej lot , dzięki któremu wyprawa nie będzie aż tak trudna. Dodatkowo podczas zapięcia pasów przypilnuj, żeby znajdowały się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy, poproś o to stewardessę. W czasie przelotu Kraków - Norymberga jeśli to realne, wstań co 30 minut oraz przespaceruj się, ponieważ siedzenie w jednakowej pozie nie będzie zbyt miłym przeżyciem. Tanie loty Kraków - Norymberga czasem oferują ciężarnym odprawę na samym początku, a także pomoc przy transporcie walizki, przez to trzeba się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Kraków - Norymberga zachęcają do częstszego korzystania z ich usług. W większości przypadków, ciąża nie jest do tego zakazem. Ale za każdym razem należy się co do tego upewnić u lekarza, jak również poznać się z wytycznymi konkretnych przewoźników. Trzeba też sprawdzić zapisy w kraju do którego chcemy lecieć. Czasami, nie godzą się one wpuścić do siebie ciężarnych, u których jest bliski czas rozwiązania, a tutaj przewoźnicy nic już nie mogą robić.