X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Östersund

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Östersund

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Östersund

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Östersund

Przewodnik po lotach Kraków Östersund

Bagaż dla dziecka w tanich lotach Kraków - Ostersund

Niemowlaki poniżej 2 roku życia mogą podróżować na dwa sposoby – na swoim miejscu lub przypięte do kolan rodzica. Ta alternatywa jest dużo atrakcyjniejsza pod względem finansowym, zatem jest wybierana przez rodziców, którzy zapominają, że przez to w tanich lotach Kraków - Ostersund nie mają możliwości zabrania kolejnego bagażu dla malucha.

Jak podróżować z niemowlakiem

Zdecydowanie się na zabranie dziecka w podróż na kolanach to zdecydowanie najtańsze rozwiązanie. Bilet dla niemowlęcia jest wtedy wręcz o 70% tańszy. Jednak warto zdawać sobie sprawę, że w przypadku, jeśli nie zapłacisz za drugie siedzenie, trzeba będzie ograniczyć się do jednego bagażu podręcznego.

W tanich lotach Kraków - Ostersund możesz wykupić dla niemowlaka siedzenie, jednak można je przewozić tam tylko w odpowiednim foteliku samochodowym, dopuszczonym do użytkowania także na pokładzie samolotu. Niemowlak tym samym też otrzyma swój bagaż, a przy tym jest to znacznie wygodniejsze, zwłaszcza podczas wielogodzinnego rejsu. Należy wiedzieć, że większość tanich lotów umożliwia darmowe przetransportowanie wózka dziecięcego z innymi bagażami.

Jak spakować bagaż podręczny dla malucha

W czasie, gdy jedziesz w podróż z niemowlęciem, twój bagaż podręczny podlega innym regułom. Oczywiście nadal powinien mieć idealny wymiar i wagę, jednakże możesz transportować inne rzeczy.

Ze sobą możesz zabrać dla przykładu kilka litrów wody. Możesz też zabrać gotowe jedzenie dla maluszka, które może zostać podgrzane w trakcie lotu przez personel pokładowy. Należy jednakże wiedzieć, że wszelkie kolejne płyny muszą zostać zgłoszone i oddane do kontroli w czasie odprawy.

Koniecznie zobacz, jacy przewoźnicy latają na trasie Kraków - Ostersund