X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Ostersund

już od

01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Ostersund

Bilety lotnicze Kraków Ostersund

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Ostersund

Przewodnik po lotach Kraków Ostersund

Bagaż dla dziecka w tanich lotach Kraków - Ostersund

Niemowlaki poniżej 2 roku życia mogą podróżować na dwa sposoby – na swoim miejscu lub przypięte do kolan rodzica. Ta alternatywa jest dużo atrakcyjniejsza pod względem finansowym, zatem jest wybierana przez rodziców, którzy zapominają, że przez to w tanich lotach Kraków - Ostersund nie mają możliwości zabrania kolejnego bagażu dla malucha.

Jak podróżować z niemowlakiem

Zdecydowanie się na zabranie dziecka w podróż na kolanach to zdecydowanie najtańsze rozwiązanie. Bilet dla niemowlęcia jest wtedy wręcz o 70% tańszy. Jednak warto zdawać sobie sprawę, że w przypadku, jeśli nie zapłacisz za drugie siedzenie, trzeba będzie ograniczyć się do jednego bagażu podręcznego.

W tanich lotach Kraków - Ostersund możesz wykupić dla niemowlaka siedzenie, jednak można je przewozić tam tylko w odpowiednim foteliku samochodowym, dopuszczonym do użytkowania także na pokładzie samolotu. Niemowlak tym samym też otrzyma swój bagaż, a przy tym jest to znacznie wygodniejsze, zwłaszcza podczas wielogodzinnego rejsu. Należy wiedzieć, że większość tanich lotów umożliwia darmowe przetransportowanie wózka dziecięcego z innymi bagażami.

Jak spakować bagaż podręczny dla malucha

W czasie, gdy jedziesz w podróż z niemowlęciem, twój bagaż podręczny podlega innym regułom. Oczywiście nadal powinien mieć idealny wymiar i wagę, jednakże możesz transportować inne rzeczy.

Ze sobą możesz zabrać dla przykładu kilka litrów wody. Możesz też zabrać gotowe jedzenie dla maluszka, które może zostać podgrzane w trakcie lotu przez personel pokładowy. Należy jednakże wiedzieć, że wszelkie kolejne płyny muszą zostać zgłoszone i oddane do kontroli w czasie odprawy.

Koniecznie zobacz, jacy przewoźnicy latają na trasie Kraków - Ostersund