X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Otopeni Arpt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Otopeni Arpt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Otopeni Arpt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Otopeni Arpt

Przewodnik po lotach Kraków Otopeni Arpt

Tani przewoźnik, czyli jak obniżyć koszty podróży Kraków - Bucharest (Otopeni International)

Tanie linie lotnicze często sprzedają dwa rodzaje biletów – droższe, z możliwością zamiany przed lotem oraz tańsze, bez możliwości jakichkolwiek zmian po zakupie. Cena biletów ulega zmianie jest zależna od zarezerwowanych miejsc na dany okres sprzedażowy. Ogólnie koszt biletów rośnie im mniej dni do wylotu.

Tanie loty z Kraków do Bucharest (Otopeni International)- skąd taka niewielka cena biletów?- informacje dla użytkowników

Plan biznesowy tanich przewoźników zakłada oszczędności na prawie każdym segmencie prowadzenia działalności. To przede wszystkim dążenie do przewożenia maksymalnej liczby użytkowników przy maksymalnym wykorzystaniu samolotu – tak, by jak najwięcej był w powietrzu. Tanie linie lotnicze preferują głównie krótkie trasy do licznych Kraków - Bucharest (Otopeni International), nie oferują przesiadek na jednym bilecie. Niższe koszty przewozu pasażerów są możliwe dzięki zmniejszeniu kosztów obsługi lotu poprzez wykorzystanie tańszych lotnisk,nierzadko znajdujących się  w znacznej odległości od Kraków - Bucharest (Otopeni International) oraz zrezygnowaniu z wielu usług, takich jak bezpłatne posiłki i napoje na pokładzie, dostęp do czasopism i radia oraz pełnej obsługi bagażu. Ponadto zmniejszono do obligatoryjnego wymaganego przepisami minimum liczbę załogi. Flota niskobudżetowych przewoźników jest ujednolicona. Korzystają z maksymalnie dwóch typów samolotów, co pozwala na oszczędzeniu na obsłudze technicznej i częściach zamiennych.

Jak zarezerwować bilet na podróż tanich przewoźników?

Tanie linie lotnicze jako pierwsi wdrożyli na wielką skalę bezpośrednią sprzedaż biletów. Miejsca w samolocie opłacane są głównie przez Internet i telefonicznie. Na naszej stronie internetowej FRU.PL możesz zarezerwować bilet z oferty tanich linii lotniczych