gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Oulu

już od 1232 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Oulu

Bilety lotnicze Polska Oulu

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
08 wrz (sob)
Finnair
Oulu
15 wrz (sob)
Finnair
Gdańsk
11 wrz (wto)
Finnair
Oulu
14 wrz (pią)
Finnair
Gdańsk
10 wrz (pon)
Finnair
Oulu
12 wrz (śro)
Finnair
Gdańsk
09 wrz (nie)
Finnair
Oulu
10 wrz (pon)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Oulu

Przewodnik po lotach Kraków Oulu

Co ma prawo znajdować się w walizce w czasie podróży Kraków - Oulu

Jeżeli mamy lecieć po raz pierwszy, ponieważ w końcu do podróży skłoniły nas tanie loty Kraków - Oulu, to z pewnością zastanawiamy się, co możemy ze sobą wziąć, a czego brać nam nie wolno. Dlatego warto zajrzeć do odpowiednich poradników, które na własnej witrynie mają wszyscy przewoźnicy. Wówczas będziemy mogli na ten temat pozyskać naprawdę znaczną wiedzę.

Co możemy posiadać w bagażu podręcznym w czasie przelotu Kraków - Oulu

Głównie jesteśmy ciekawi, co można wziąć ze sobą do samolotu w czasie lotu Kraków - Oulu? Trzeba posiadać świadomość, że możemy zabrać odrobinę jedzenia, jeżeli będzie ono zapakowane przez producenta. Dodatkowo możemy zabrać niewielką ilość płynów, ale nie więcej niż 1 litr, a poza tym powinny znajdować się w butelkach do 100 mililitrów. Te płyny powinny zostać spakowane razem, w przezroczystym worku, bo wówczas szybciej będziemy mogli przejść przez kontrolę. I nie będzie miało tutaj znaczenia, czy wybieramy regularne linie czy tanie loty Kraków - Oulu, tego typu obostrzenia będą nas obowiązywały przy każdym locie.

W czasie lotu Kraków - Oulu leki mamy prawo mieć

Nawet jeśli zdecydujemy się wykupić bilet na najtańszy lot za , to i tak musimy wiedzieć, że medykamenty do samolotu możemy wnieść. Zarówno te, jakie są dostępne bez recepty jak dla przykładu lek na kaszel, jak i te na receptę. Przy tych na receptę powinniśmy jednak mieć zaświadczenie od lekarza. Rzecz jasna powinniśmy posiadać ich przy sobie tyle, ile faktycznie będziemy potrzebować w czasie wyjazdu, a więc jeśli będzie to trwająca krótko wyprawa , to nie należy zabierać więcej, niż będziemy w stanie zużyć.

Co do luku bagażowego?

Jeżeli chcemy na przelot Kraków - Oulu wziąć więcej płynów, albo chcemy zabrać coś ostrego, to należy to zapakować do bagażu lecącego w luku bagażowym. Wtedy będzie to lecieć w luku bagażowym i uda nam się to przewieźć, nawet jeżeli zarezerwujemy tanie loty Kraków - Oulu. Powinniśmy mimo wszystko mieć świadomość, że bez względu na to, do jakiego bagażu je spakujemy. Nie możemy zabrać ze sobą rzeczy łatwopalnych i wybuchowych, a to oznacza, że w domu powinny zostać różnego typu butle z gazem oraz latarki gazowe.

Trzeba sprawdzić jakie obostrzenia w odniesieniu do walizek posiadają tanie loty Kraków - Oulu i pozostałe linie lotnicze. Im więcej na ten temat wiemy, tym mniej przedmiotów będziemy musieli wyjąć z bagażu podczas kontroli oraz pozostawić na lotnisku.