X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Palma De Mallorca

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Palma De Mallorca

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Palma De Mallorca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Kraków Palma De Mallorca

Odprawa bagażowo-biletowa przed wylotem – wszystko co powinieneś wiedzieć o odprawie w tanich lotach Kraków - Palma De Mallorca

Odprawa przed wylotem zazwyczaj dość długo trwa. To właśnie z jej powodu musisz być na lotnisku aż o dwie godziny wcześniej. To moment, kiedy otrzymasz kartę pokładową i kiedy trzeba nadać bagaż rejestrowany. Podpowiadamy, jak wygląda odprawianie się na lotnisku i w jaki sposób możesz ją przyspieszyć.

Odprawa biletowo-bagażowa

Na początku wyszukaj miejsce odprawy swoich linii. Koniecznie przygotuj też potrzebne dokumenty – potrzebujesz dowodu i paszportu. Powinieneś także zapisać sobie numer rezerwacji online, jeśli znalazłeś bilety przez stronę internetową. Tanie loty Kraków - Palma De Mallorca z reguły nie oczekują okazaia papierowych biletów, nie masz takiej potrzeby więc nic wydrukować.

W trakcie podchodzenia do odprawy nadajesz bagaż, który będzie sprawdzony i przesłany do samolotu. W ostatnim kroku będziesz miał wydrukowaną kartę podkładową i masz możliwość natychmiast przystąpić do kontroli bezpieczeństwa. W tym momencie kontroli zostają poddane rzeczy spakowane do bagażu podręcznego. Powinieneś również włożyć do skrzynki wszystkie urządzenia elektryczne, pasek do spodni i kurtki. Później już wejść do samolotu.

Przeprowadź odprawę online

W tanich lotach Kraków - Palma De Mallorca i zazwyczaj także w tradycyjnych liniach lotniczych, można zrobić odprawę przez Internet. To zdecydowanie bardzo szybki i komfortowy sposób. Odprawa online sprawia, że szybko otrzymasz kartę pokładową, masz możliwość więc szybciej przejść odprawę. Musisz wiedzieć, że odprawa online jest z reguły możliwa jedynie dla podróżnych, mających wyłącznie bagaż podręczny.

Odprawa online to także o wiele tańsza opcja. Z reguły standardowe linie lotnicze pobierają dodatkową opłatę za wydrukowanie karty pokładowej. Nie jest to jednak regułą.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Kraków - Palma De Mallorca