X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Palma De Mallorca

już od

04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Palma De Mallorca

Bilety lotnicze Kraków Palma De Mallorca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Kraków Palma De Mallorca

Odprawa bagażowo-biletowa przed wylotem – wszystko co powinieneś wiedzieć o odprawie w tanich lotach Kraków - Palma De Mallorca

Odprawa przed wylotem zazwyczaj dość długo trwa. To właśnie z jej powodu musisz być na lotnisku aż o dwie godziny wcześniej. To moment, kiedy otrzymasz kartę pokładową i kiedy trzeba nadać bagaż rejestrowany. Podpowiadamy, jak wygląda odprawianie się na lotnisku i w jaki sposób możesz ją przyspieszyć.

Odprawa biletowo-bagażowa

Na początku wyszukaj miejsce odprawy swoich linii. Koniecznie przygotuj też potrzebne dokumenty – potrzebujesz dowodu i paszportu. Powinieneś także zapisać sobie numer rezerwacji online, jeśli znalazłeś bilety przez stronę internetową. Tanie loty Kraków - Palma De Mallorca z reguły nie oczekują okazaia papierowych biletów, nie masz takiej potrzeby więc nic wydrukować.

W trakcie podchodzenia do odprawy nadajesz bagaż, który będzie sprawdzony i przesłany do samolotu. W ostatnim kroku będziesz miał wydrukowaną kartę podkładową i masz możliwość natychmiast przystąpić do kontroli bezpieczeństwa. W tym momencie kontroli zostają poddane rzeczy spakowane do bagażu podręcznego. Powinieneś również włożyć do skrzynki wszystkie urządzenia elektryczne, pasek do spodni i kurtki. Później już wejść do samolotu.

Przeprowadź odprawę online

W tanich lotach Kraków - Palma De Mallorca i zazwyczaj także w tradycyjnych liniach lotniczych, można zrobić odprawę przez Internet. To zdecydowanie bardzo szybki i komfortowy sposób. Odprawa online sprawia, że szybko otrzymasz kartę pokładową, masz możliwość więc szybciej przejść odprawę. Musisz wiedzieć, że odprawa online jest z reguły możliwa jedynie dla podróżnych, mających wyłącznie bagaż podręczny.

Odprawa online to także o wiele tańsza opcja. Z reguły standardowe linie lotnicze pobierają dodatkową opłatę za wydrukowanie karty pokładowej. Nie jest to jednak regułą.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Kraków - Palma De Mallorca