X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Pamplona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 gru 17 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Pamplona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Pamplona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Pamplona

Przewodnik po lotach Kraków Pamplona

Tanie loty Kraków - Pamplona dla małego podróżnika – bilety dla dzieci

Tanimi liniami może podróżować także dziecko. W trakcie poszukiwania tanich lotów, należy natychmiast podać informację, że chcesz zarezerwować bilet dla dziecka. Dowiedz się, w jaki sposób zarezerwować miejsce dla dziecka.

Rezerwacja lotu dla dziecka

Znajdując bilet musisz natychmiast zaznaczyć w jakim wieku są podróżnicy. Sposób podziału biletów różni się w innych liniach lotniczych. Z reguły jednakże zaznaczasz, czy leci z tobą niemowlę do lat 2, od 2 do 12 (lub 13) roku życia, czy starszego nastolatka.

Bilet dla malucha musi być wystawiony na jej nazwisko. To jego data urodzenia i numer pesel muszą być naniesione na karcie pokładowej, a nie rodzica, który rezerwuje bilet. Jednak w inny sposób sprawa wygląda, jeśli chcesz przewozić dziecko do lat 2 na kolanach i nie zamierzasz płacić za dodatkowe miejsce. Ale w tym wypadku masz możliwość wzięcia tylko jednego bagażu podręcznego.

Koszty biletów dla dzieci

W tanich lotach Kraków - Pamplona i w tradycyjnych liniach lotniczych zazwyczaj znajdują się takie same ceny za miejsca dla dzieci. W tym pierwszym wypadku raz na jakiś czas zazwyczaj są poddawane przecenom, identycznie jak normalne bilety. Dzieci powyżej 13-14 roku życia najczęściej płacą 100% ceny za bilety.

Kiedy zabierasz niemowlę na kolana i nie będziesz potrzebować dla niego miejsca, będziesz musiał zapłacić tylko mniej więcej 20% biletu dla dorosłych. Dzieci do 24 miesiąca życia siedzące na własnym siedzeniu mają już droższe bilety, które kosztują od 50 do 100% normalnego biletu który kupuje dorosły.

Przewoźnicy

Koniecznie zobacz, jakie linie lotnicze obsługują trasę Kraków - Pamplona

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Antwerpia Idre

Tanie loty Hassleholm Murcia

Tanie loty Myvatn Falköping

Tanie loty Blonduos Randers

Tanie loty Flores Naxos

Tanie loty Lampedusa Apeldoorn

Tanie loty Milos Salzburg

Tanie loty La Palma Del Condado Brindisi

Tanie loty Uzwil Nyon

Tanie loty China Airlines Auckland

Tanie loty Pekin Seattle