X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Paryż

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Paryż

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Paryż

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Paryż

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Paryż

Wypożyczenie samochodu w podróży

Przed Tobą wycieczka Kraków - Paryż linią Ryanair i zależy Ci na zwiedzaniu na własną rękę? Pomyśl o wypożyczeniu auta! Co składa się na ostateczny koszt wynajmu? Czy wiek kierowcy ma znaczenie? Przedstawiamy poradnik dla turystów!

Prawo jazdy - polskie czy międzynarodowe

Wynajęcie auta w czasie podróży do Włoch, Szwecji czy Austrii zapewnia olbrzymi komfort. Jeżeli należysz do turystów, którzy wolą aktywnie spędzać urlop, to przy rezerwacji lotu Kraków - Paryż linią Ryanair koniecznie pomyśl o wynajęciu auta. Wcześniej warto oczywiście zweryfikować, czy Twoje prawo jazdy jest uznawane w państwie, do którego wyjeżdżasz. W większości przypadków na terenie UE możemy używać polskiego dokumentu, a w bardziej odległych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który wydaje się na podstawie krajowego.

Od czego zależy koszt wypożyczenia samochodu

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - między innymi cena wypożyczenia, paliwo, polisa ubezpieczeniowa i kaucja. Koszt usługi jest rzecz jasna uzależniony od rodzaju auta, roku produkcji, a także klasy pojazdu. Podróżni zazwyczaj mają do dyspozycji auto z pełnym bakiem, który przed zwrotem trzeba uzupełnić - inaczej może zostać naliczona opłata dodatkowa. Wiele firm namawia turystów do skorzystania z polisy ubezpieczeniowej, która przydaje się w przypadku kradzieży. Warto też pamiętać, że osoby poniżej 25. roku życia mogą być obciążone opłatą za wiek.

Wynajęcie auta - zwróć na to uwagę

Podmioty wynajmujące samochody przeważnie wymagają od klientów posiadania karty kredytowej, na której blokowane są pieniądze na kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości wypożyczalni z usługi nie może skorzystać osoba poniżej 21. roku życia.