X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Per

już od 87 zł
22 paź 29 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
10 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
20 sty (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
22 sty (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
26 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
08 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
15 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
09 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
19 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
09 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Per

Przewodnik po lotach Kraków Per

Ciężarna kobieta w podróży Kraków -Per- wskazówki dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Kraków - Per i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Niżejprezentujemynajważniejsze wskazówki na temat latania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Na ogół stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku lotu, bo np. na niektórych trasach Kraków -Per - istnieją jednak pewne ograniczenia, których należy przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Specjaliścitwierdzą, że duże ryzyko dla rozwoju dziecka występuje w trakcie pierwszego trymestru ciąży, ze względu na nagłe wahania ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuch. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu warto podkreślić, że kobieta w widocznej ciąży może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu przepisy posiada większość przewoźników), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi przedstawiać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Kraków -Per był jak najbardziej znośny? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejsca zajmij te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o fotele przed Tobą.Warto też co jakiś czas rozprostować nogi, często zmieniać sposób siedzenia, pić duże ilości wody oraz wybrać na podróż luźną odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli będzie to problematyczne zawsze możesz poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.