X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Poznań

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Poznań

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Poznań

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Poznań

Przewodnik po lotach Kraków Poznań

Najtańsze połączenia Kraków-Poznań - sprawdź ofertę najtańszych połączeń na FRU.PL! Myśląc o podróży z Krakowa do Poznania należy rozpocząć od wyszukania atrakcyjnych lotów w kierunku do Poznania. Porównaj oferty lotów każdej z przewoźników i zakup najlepszy bilet lotniczy Kraków-Poznań.

Bilety lotnicze z Krakowa do Poznania oferują linie lotnicze:

Lot "one way" zajmuje od 2h 35min. Dokonując analizy operatorów lotów do Poznania zaleca się rozpatrzeć taryfę i jak długo trwa przelot.Lot Polska-Polska warto nabyć od 382 zł. Rezerwuj tanie loty na FRU.PL!

Wyszukuj bilety wcześniej - już od dwóch-trzech miesięcy przed - oraz rezerwuj / kup tani przelot lotniczy z Krakowa do Poznania. Gdy chcemy mieć szansę na promocyjne podróże lotnicze Kraków-Poznań skorzystaj z wyszukiwarki lotów! Wybierz z listy miejsce z którego lecisz i cel podróży , wybierz z kalendarza kiedy chcesz wylecieć i wrócić po czym kliknij Szukaj. Przejrzyj listę wyników wyszukiwania i utwórz rezerwację lotów do Poznania.

Warto poza tym przeszukać warte uwagi pomysły na loty z Krakowa lub tanie loty do Poznania z Polski. Dość często trafiają się tam promocyjne loty linii lotniczych umożliwiające ciekawe opłaty taniego latania na tych trasach.

Z Krakowa można latać też do:

Do Poznania polecisz także z:

FRU.PL oferuje wśród usług ponadto ubezpieczenie dla podróżnych m.in. do kraju: Polska . Polecamy również specjale pakiety w których jest możliwość zarezerwować nie jedynie bilet na samolot , ale także pobyt w hotelu. Kupuj razem wydajesz mniej.