X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Praga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Praga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Praga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Praga

Przewodnik po lotach Kraków Praga

niemowlę w podróży Kraków - Praga - poradnik dla rodziców

Planujesz wycieczkę samolotem z dzieckiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej prezentujemy skondensowaną zbiór zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim wybierze się na wymarzony lot Kraków - Praga.

Wiek dziecka a koszt biletu do Kraków - Praga

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma niewielką cenę. Starsze dzieci często muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich specjalne promocje.

Obligatoryjne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje dziecko może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z dzieckiem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samotnie musisz posiadać dokument zezwalający na lot z dzieckiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z dzieckiem podróżować będzie spokrewniony opiekun podczas podróży musi obligatoryjnie mieć pisemną aprobatę rodziców oraz upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Transportowanie malucha z Kraków do Praga

Dzieci poniżej dwóch lat, najczęściej są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie obok Ciebie jest wolne miejsce możesz przypiąć pociechę pasami do krzesła lub kup niemowlakowi krzesło. Możesz wtedy transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Bagaż dla dziecka

Czy maluch może zabrać bagaż podręczny zależy od linii lotniczych, z usług którego