X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Praga

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Praga

Bilety lotnicze Kraków Praga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Praga

Przewodnik po lotach Kraków Praga

niemowlę w podróży Kraków - Praga - poradnik dla rodziców

Planujesz wycieczkę samolotem z dzieckiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej prezentujemy skondensowaną zbiór zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim wybierze się na wymarzony lot Kraków - Praga.

Wiek dziecka a koszt biletu do Kraków - Praga

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma niewielką cenę. Starsze dzieci często muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich specjalne promocje.

Obligatoryjne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje dziecko może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z dzieckiem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samotnie musisz posiadać dokument zezwalający na lot z dzieckiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z dzieckiem podróżować będzie spokrewniony opiekun podczas podróży musi obligatoryjnie mieć pisemną aprobatę rodziców oraz upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Transportowanie malucha z Kraków do Praga

Dzieci poniżej dwóch lat, najczęściej są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie obok Ciebie jest wolne miejsce możesz przypiąć pociechę pasami do krzesła lub kup niemowlakowi krzesło. Możesz wtedy transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Bagaż dla dziecka

Czy maluch może zabrać bagaż podręczny zależy od linii lotniczych, z usług którego