X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Rapperswil

już od 198 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
29 paź (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
29 paź (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
03 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
06 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Rapperswil

Przewodnik po lotach Kraków Rapperswil

Z pełnym żołądkiem czyli zadbajmy o posiłek w czasie rejsu Kraków - Rapperswil

To oczywiste, że w czasie podróży chcemy coś przegryźć. Żołądek upomina się o zapełnienie, a i w czasie czytania czy oglądania serialu na pokładzie z chęcią sięgamy po smakowite przekąski. Jeżeli zdecydujemy się na tanie loty Kraków - Rapperswil, prawdopodobnie sami będziemy musieli zatroszczyć się o swoje wyżywienie w samolocie, bo nie otrzymamy go w ramach biletu.

Posiłek w czasie lotu Kraków - Rapperswil – na czym to polega?

To czy na pokładzie podawane są posiłki albo przekąski, zależne bywa od odległości trasy, jak też od konkretnego przewoźnika. Jeśli decydujemy się na tanie loty Kraków - Rapperswil, ponieważ zależy nam, by jak najwięcej zaoszczędzić na lataniu, trzeba liczyć się z tym, że przewoźnicy zatroszczą się wyłącznie o nasze podstawowe potrzeby, a wyżywienie z pewnością się w nich nie mieści. Możemy jednak skorzystać z bufetu dostępnego na pokładzie maszyny i zakupić coś dla siebie. Trzeba liczyć się z tym, że cenniki w takich bufetach nie bywają standardowe. Regularni przewoźnicy bardzo często gwarantują posiłki i napoje w cenie biletu, ale bywa to zależne od klasy lotu. Menu jest uzależnione od długości lotu, pory wylotu itp. W wielu przypadkach pasażerowie mogą przed lotem zamówić menu niestandardowe, przykładowo wegańskie.

Przekąski w bagażu podręcznym w czasie lotu Kraków - Rapperswil

Jeśli nie zamierzamy nabywać przekąsek w samolocie i wolimy osobiście zająć się prowiantem na podróż, możemy wziąć przekąski do walizki podręcznej. Dobrze jest zaznajomić się z zasadami wwozu artykułów spożywczych do kraju, który mamy odwiedzić, żeby wystrzegać się zbędnych komplikacji w czasie kontroli. Jeśli wybieramy tanie loty Kraków - Rapperswil i planujemy zabrać ze sobą wyłącznie bagaż podręczny, by unikać nadprogramowych kosztów, pamiętajmy o limitach i w taki sposób zorganizujmy przekąski, żeby nie przeciążać walizy. Napoje można zabierać tylko w małych 100 ml buteleczkach i ogólnie takich butelek można zabrać dziesięć. Jeśli chcemy zabrać także płynne lub półpłynne środki kosmetyczne – ten limit bardzo szybko się wyczerpie.

Co można zakupić w samolocie?

Poszczególni przewoźnicy umożliwiają zakupienie na pokładzie samolotu przekąsek, którymi możemy zaspokoić uczucie głodu w trakcie lotu Kraków - Rapperswil. W zależności od długości rejsu , jak też charakteru danych linii, możemy kupić kanapkę, sałatkę, przekąski słone i słodycze, jak też napoje ciepłe i zimne. W wybranych samolotach występują także przekąski dla dzieci. Warto potwierdzić to na witrynie internetowej przed wylotem, aby mieć pewność, że w samolocie zdobędzie się to, co zasmakuje.