X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Kraków Reykjavik

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Norwegian

Kraków Reykjavik

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Norwegian Kraków Reykjavik

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Norwegian Kraków Reykjavik

Przewodnik po lotach Norwegian Kraków Reykjavik

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest w dzisiejszych czasach tak szeroka, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Planujesz wyjazd z dziećmi? Prezentujemy najlepsze porady, dzięki którym zarówno lot Kraków - Reykjavik linią Norwegian Air Shuttle, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Profilaktyczna wizyta u pediatry

Jest to warunek konieczny nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych miejsc. Przed podróżą należy odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Należy także zweryfikować stan uzębienia u specjalisty czy zrobić badania na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto przeprowadzić odpowiednie szczepionki.

Paszport czy dowód dla dziecka

Jeśli planujecie podróż w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Istotnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku podróży poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem w czasie każdej wycieczki z dziećmi. Dobra polisa ubezpieczeniowa zapewni spokój, pokryje koszty pobytu w szpitalu, utraconych walizek, wizyty u stomatologa i transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć online, co bardzo ułatwia cały proces.

Komfort w samolocie Kraków - Reykjavik linią Norwegian Air Shuttle

Długa trasa potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny trik i wręczyć dziecku drobne maskotki przed wejściem na pokład.

Najważniejsze leki

Przed Wami lot Kraków - Reykjavik linią Norwegian Air Shuttle? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Muszą trafić do niej środki przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale przydatne okazują się także materiały opatrunkowe, środek na komary, antybiotyki czy środki nawadniające.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kandersteg Laeso Island

Tanie loty Oskarshamn Thun

Tanie loty Ikast Zabljak

Tanie loty Bantry Jambol

Tanie loty Panevezys La Graciosa

Tanie loty Orzola Hornafjordur

Tanie loty Samos Koszyce

Tanie loty Moron Best

Tanie loty Sakaka Al Jouf Birmingham

Tanie loty Jönköping Gavle

Tanie loty Lipari Ibiza