X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Rzym

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Rzym

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Rzym

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Rzym

Przewodnik po lotach Kraków Rzym

Najtańsze połączenia Balice-Rzym - sprawdź ofertę lotów na FRU.PL! Jeśli planujesz podróż z Balic do Rzymu zaleca się rozpocząć od przeszukania biletów lotniczych na trasie do Rzymu. Zrób zestawienie najtańszych biletów lotniczych całości aktywnych linii lotniczych i kup najlepszy z dostępnych bilet Balice-Rzym.

Bilety lotnicze z Balic do Rzymu mają w ofercie linie lotnicze:

Lot w jedną stronę zajmuje od 2h 4min. Rozważając ofertę linii do Rzymu wskazane jest roztrzygnąć między dwoma czynnikami: opłatę i jak długo trwa przelot.Przelot Polska-Włochy zaleca się zarezerwować od 223 zł. Sprawdź teraz na FRU.PL!

Szukaj biletów lotniczych wcześniej - już od dwóch-trzech miesięcy przed - oraz wybierz dla siebie niedrogi transport lotniczy z Balic do Rzymu. Jeśli celem jest sprawdzić okazyjne tanie loty Balice-Rzym sprawdź opcje z naszej wyszukiwarki najtańszych połączeń FRU.PL!Wybierz lotniska wylotu i powrotu , wpisz daty dla lotu a następnie kliknij przycisk Szukaj. Zobacz najlepsze spośród dostępnych lotów i zrób zamówienie tanich lotów do Rzymu.

Możesz ponadto posprawdzać interesujące oferty na bilety z Balic albo też podróż samolotem do Rzymu ze wszystkich miast w Polsce. Dość często pojawiają się tam promocyjne loty przewoźników umożliwiające atrakcyjne opłaty taniego latania na tych trasach.

Z Balic jest możliwość polecieć również do:

Do Rzymu zarezerwujesz loty też z:

FRU.PL zapewnia w ofercie również ubezpieczenie turystyczne m.in. do kraju: Włochy . Posiadamy poza tym pakiety specjalne w których masz opcję wykupić nie tylko przelot , lecz także pobyt w hotelu. Rezerwując w pakiecie wydasz mniej.