X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Kraków Rzym

już od 932 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Kraków Rzym

Bilety lotnicze KLM Kraków Rzym

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
24 wrz (wto)
KLM
Rzym
01 paź (wto)
KLM
Kraków
10 wrz (wto)
KLM
Rzym
13 wrz (pią)
KLM
Kraków
30 maj (czw)
KLM
Rzym
11 cze (wto)
KLM
Kraków
27 maj (pon)
KLM
Rzym
30 maj (czw)
KLM
Kraków
11 cze (wto)
KLM
Rzym
19 cze (śro)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Kraków Rzym

Przewodnik po lotach KLM Kraków Rzym

W jaki sposób przeżyć lot Kraków - Rzym linią KLM z dzieckiem?

Narodziny dziecka wcale nie powinny oznaczać, że musimy rezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy odpowiedniej organizacji możemy potomstwo brać ze sobą. Trzeba tutaj wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie są jeszcze dość mocne. Z pierwszym przelotem maluszka najlepiej, więc zaczekać aż ukończy dwa miesiące.

Idealne pomysły na trasie Kraków - Rzym linią KLM

Jeżeli planujemy przelot z dzieckiem, musimy zadbać o to, żeby na trasie było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i dziecko, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy mieli wspanialszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na nocny przelot, to może się okazać, że dziecko będzie spało przez jego większą część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. Dodatkowo poszukując biletów w przystępnej cenie, musimy wiedzieć, że dzieci przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach opiekuna, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Ale przy starszym potomstwie zapłacimy już za cały bilet, czasami tylko tanie loty Kraków - Rzym linią KLM oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy wiedzieć przed wylotem Kraków - Rzym linią KLM?

Trzeba sobie zostawić trochę czasu, tak abyśmy na spokojnie mogli się przygotować do wylotu. Na lotnisko musimy zajechać prędzej, tak by bez stresu oddać nasze walizki, mieć możliwość spożyć coś lekkiego i bez problemów iść do łazienki na chwilę przed wylotem, w której przewiniemy dziecko. Większość przewoźników proponujących swoje usługi na danej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mogli zajmować naprawdę wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Kraków - Rzym linią KLM nie mają w swojej usłudze serwowania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszki, ale także jakiegoś jedzenia. Przy czym przeważnie potomstwo siedzące na kolanach nie ma pozwolenia do własnego bagażu, więc wszystko musimy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o wsparcie

Jeśli lecisz po raz pierwszy, nie bój się prosić o wsparcie. Tak samo jeżeli potrzebujesz pomocy przy dziecku, także poproś o to. Tanie loty Kraków - Rzym linią KLM posiadają właściwie przygotowany personel, który będzie miał za zadanie pomagać pasażerom, czyli także i wam. Jeśli dziecko zacznie płakać, próbuj mu dać pierś albo butelkę. Pamiętaj także o wzięciu zabawek. Nie pozwól, aby potomstwo swoim działaniem, uderzaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem przeszkadzało współpasażerom. Ale nie przepraszaj za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Kraków - Rzym linią KLM i jesteście pełnoprawnymi pasażerami. Może się okazać, że twoje dziecko nie przepada za lataniem, lecz pamiętaj, że nawet najtrudniejsza trasa posiada swoją metę.

Trzeba myśleć w jaki sposób można się przygotować do podróży Kraków - Rzym linią KLM z potomstwem, tak by uczynić wszystko co jest realne, aby podróż przeminęła spokojnie oraz bez niepotrzebnych stresów.