X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków S Angelo Intl

już od 136 zł
29 lis 06 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków S Angelo Intl

Bilety lotnicze Ryanair Kraków S Angelo Intl

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
21 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
11 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
14 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
18 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
23 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
04 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
23 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
30 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
18 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków S Angelo Intl

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków S Angelo Intl

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest w dzisiejszych czasach tak rozbudowana, że możemy udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Planujesz wakacje z dziećmi? Omawiamy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno podróż Kraków - Treviso (International) linią Ryanair, jak i sama wycieczka będą maksymalnie bezpieczne dla dziecka.

Profilaktyka jest najważniejsza

Jest to niezbędne nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych destynacji. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Warto też sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy zrobić testy alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas podróży. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli planujecie podróż w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje uprawnienia do opieki medycznej. Maluchowi warto także wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Każdy rodzic chce dbać o bezpieczeństwo swoich dzieci. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa zapewni spokój, pokryje koszty hospitalizacji, utraconych walizek, wizyty u stomatologa czy powrotu do Polski. Obecnie ubezpieczenia można wykupić przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Komfort w samolocie Kraków - Treviso (International) linią Ryanair

Wielogodzinna podróż potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także miękką poduszkę. Znakomitym sposobem jest wręczenie dziecku niewielkich przekąsek przed wylotem.

Podstawowe lekarstwa

Planujesz z dziećmi lot Kraków - Treviso (International) linią Ryanair? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Muszą znaleźć się w niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kremy przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są również bandaż, nawilżane chusteczki, preparaty witaminowe czy środki nawadniające.