X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Salamanka

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 kwi 02 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Salamanka

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Salamanka

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Salamanka

Przewodnik po lotach Kraków Salamanka

Jak transportować sprzęt sportowy w samolocie

Firmy lotnicze, również tanie loty  Kraków - Salamanca dają możliwość na wniesienie do samolotu sprzętu sportowego bez większego problemu. Oczywiście powiązane jest to z dodatkowymi nieregularnymi kosztami. Poznaj najważniejsze informacje o transportowania sprzętu sportowego.

Przewóz roweru w samolocie

Istnieje opcja wykupienia kolejnej sztuki bagażu i zabrania w nim roweru. To oczywiste, że rower musi być specjalnie naszykowany do transportu. Należy go przede wszystkim zapakować go w dedykowae do tego opakowanie z kartonu albo zrobione z folii.

Co więcej należy wypuścić powietrze z opon i rozkręcić przednie koło. Trzeba je przytroczyć do ramy. Kierownica powinna zostać lekko poluźniona i ułożona wzdłuż ramy. Też pedały muszą zostać wykręcone lub przekręcone na wewnętrzną stronę. W tym sposobie ustawienia sprzęt może być przetransportowany w luku bagażowym tanich lotów Kraków - Salamanca.

Tanie loty w zimowych klimatach, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe mogą być nadawane jako bagaż sportowy. Powinieneś je wpakować do dedykowanego futerału, żeby zapobiec zniszczeniu. Pozostałe elementy, jak kask czy google, można zmieścić do bagażu rejestrowanego. Najczęściej jednakże zestaw nart wraz z butami i kijkami liczy się jak jeden bagaż.

Koszt transportu zestawów narciarskich różni się u różnych przewoźników. Nie wszystkie regularne linie lotnicze i tanie loty Kraków - Salamanca  pobierają cenę jak za dodatkowy bagaż rejestrowany. Czasem jednak przewozi się narty w ramach opłaty za zwykły bagaż rejestrowany i nie ciągnie to za sobą dodatkowych opłat.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Zurs Kefalinia

Tanie loty Ceuta Cagliari

Tanie loty Lleida Oulu

Tanie loty Perugia Schaffhausen

Tanie loty Zakintos Herning

Tanie loty Torremolinos Gavle

Tanie loty San Domino Island Fredericia

Tanie loty Caracas Las Palmas

Tanie loty Örebro Belmullet

Tanie loty Waszyngton Tel Awiw-Jafa

Tanie loty Brest Johannesburg