X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Saloniki

już od

30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Saloniki

Bilety lotnicze Kraków Saloniki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Saloniki

Przewodnik po lotach Kraków Saloniki

Rejs do Azji, czyli co powinieneś wiedzieć przed egzotycznym urlopem

Dzięki Za sprawą tanich lotów Kraków - Saloniki masz możliwość za małe pieniądze podróżować nie tylko na naszym kontynencie. Coraz częściej wymarzonym celem licznych turystów staje się Azja. Niezwykłe pejzaże, ciekawa kultura, zapachy i smaki, których trudno szukać nawet w najbardziej uznanych europejskich restauracjach. Podpowiadamy, o czym trzeba pamiętać przed wyruszeniem do Azji.

Stuprocentowo bezpieczne podróże

Wyloty do krajów azjatyckich licznym turystom prezentują się zazwyczaj jako pełne niebezpieczeństw. Jest jednak kilka rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, aby naprawdę poczuć się pewnie. Po pierwsze dowiedz się jak najwięcej o linii lotniczej. Tanie loty Kraków - Saloniki są w pełni bezpieczne, a w momencie usterek na lotniskach, jak na przykład opóźnienia, linie lotnicze we wszystkim ci pomogą.

Po drugie decydując się na kierunek podróży bezzwłocznie zapoznaj się z miejscową kulturą i religią. Kiedy miejscem wypoczynku są Filipiny czy Indonezja, musisz koniecznie zapoznać się z obowiązującymi zakazami wynikającymi z religii. Jeśli chodzi o takie państwa jak Chiny, Kambodża czy Birma musisz nastawić się na znaczne różnice kulturowe i problem z językiem. Z tego powodu lepiej wziąć udział w zorganizowanym wyjeździe, niż zdecydować się na zwiedzanie na własną rękę.

Wizy i potrzebne dokumenty

Należy również zwrócić uwagę na to, że aby wjechać do części znajdujących się w Azji państw należy załatwić specjalne dokumenty. W Chinach, Wietnamie czy Indiach konieczna jest wiza, którą możesz zorganizować online. Co więcej, może będziesz także potrzebować nowego paszportu, zazwyczaj wydanego na czas od 30 do 90 dni. Z tego powodu wycieczkę należy planować wcześniej, jednak nie ma tego złego – to sprawia, że masz szansę na  na tanie loty na trasie Kraków - Saloniki.

Niektóre z państw, na przykład Sri Lanka, wymagają biletu powrotnego albo środków potrzebnych na każdy dzień pobytu. Ponadto, od czasu do czasu będziesz musiał mieć kilka dokumentów zaświadczających o koniecznych szczepieniach. Najczęściej trzeba się zaszczepić przeciwko żółtaczce typu A i malarii. Szczepioki są potrzebne, jeśli przelatujesz przez kraju, gdzie występuje chorba.