X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Salzburg

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Salzburg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Salzburg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Salzburg

Przewodnik po lotach Kraków Salzburg

Dziecko w podróży Kraków - Salzburg - poradnik dla opiekunów

Planujesz podróż samolotem zpociechą i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy krótką wykaz zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim wybierze się na wymarzony lot Kraków - Salzburg.

Wiek niemowlaka a koszt biletu do Kraków - Salzburg

Cena tak naprawdę zależy od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które lecą na kolanach rodzica przewoźnik nie pobiera żadnych opłat albo ma symboliczną opłatę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć opłacony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich specjalne promocje.

Obowiązkowe dokumenty dla malucha

Korzystając z międzykontynentalnych rejsów, Twoje pociecha może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar latać z niemowlakiem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz dziecko samodzielnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z maluchem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z niemowlakiem lecieć będzie inny opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo mieć pisemną zgodę opiekunów oraz upoważnienie do opieki nad maluchem.

Transportowanie niemowlaka z Kraków do Salzburg

Pociechy poniżej dwóch lat, najczęściej podróżują na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie obok Ciebie jest wolne krzesło możesz przypiąć pociechę pasami do krzesła lub opłać dziecku miejscówkę. Masz wtedy możliwość przewozić malucha w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięce

Czy maluch może zabrać bagaż podręczny zależy od linii lotniczych, z usług której