gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Santander

już od 7684 zł
29 paź 05 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Santander

Bilety lotnicze Kraków Santander

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
11 cze (wto)
Austrian Airlines
Santander
15 cze (sob)
Iberia
Kraków
11 cze (wto)
Austrian Airlines
Santander
14 cze (pią)
British Airways
Kraków
11 cze (wto)
Austrian Airlines
Santander
18 cze (wto)
British Airways
Kraków
12 cze (śro)
Swiss
Santander
15 cze (sob)
Iberia
Kraków
11 cze (wto)
Austrian Airlines
Santander
16 cze (nie)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Santander

Przewodnik po lotach Kraków Santander

Dziecko ma lecieć bez nas? Tak, lecz na ustalonych zasadach i nie z każdą linią lotniczą

Czasem mają miejsce sytuacje, kiedy dziecko leci samolotem, jednak nie może asystować mu nikt z dorosłych. Przeważnie dochodzi do tego w wypadku wizyty u krewnych albo gdy małoletni podróżny z opóźnieniem dolatuje do rodziców przebywających na urlopie. Najlepiej sprawdzić z wyprzedzeniem, jak zorganizować taki rejs, gdyż nie wszystkie tanie loty Kraków - Santander umożliwiają samodzielną podróż dziecka.

Poszukujemy przewoźnika, który zajmie się małoletnim w czasie lotu Kraków - Santander

Samodzielny przelot dziecka bez wątpienia jest wielkim przeżyciem, w równym stopniu dla opiekunów jak też dla samego dziecka, jednak czasami nie ma wyboru i trzeba zaplanować taki wyjazd. Jeżeli chcemy wyprawić dziecko do samolotu z myślą, iż ktoś przejmie je na lotnisku docelowym, należy sprawdzić, którzy przewoźnicy oferują tego rodzaju usługę, jak też dowiedzieć się, ile wynosi granica wieku dziecka. Trzeba mieć na uwadze, że nie wszystkie linie przyjmują na pokład małych pasażerów bez opiekuna i może się zdarzyć, że tanie loty Kraków - Santander nam tego nie zagwarantują i będziemy musieli skorzystać z usług rejsowych przewoźników.

Na które udogodnienia możemy liczyć?

Przewoźnicy, którzy przyjmują do samolotu dziecko bez opiekunów, miewają wewnętrzne regulaminy związane z obsługą młodego pasażera. Umieszczany jest w nich między innymi zapis, od jakiego wieku dziecko może tymi liniami podróżować bez opiekuna. Czasem są to maleństwa, którymi zajmuje się w kabinie stewardessa, czasem dzieciaki 12-letnie, a w jeszcze innym przypadku młodzież. Trzeba też dowiedzieć się, czy w samolocie dostępne jest menu dla młodych pasażerów, kredki, kolorowanki lub drobne zabawki, które zajmą dziecko na okres podróży.

Jak przygotować dziecko do rejsu Kraków - Santander?

Nieważne czy mamy przedszkolaka czy starsze dziecko, czy wybierzemy tanie loty Kraków - Santander czy usługi regularnych przewoźników – w każdym przypadku trzeba odpowiednio przygotować pasażera do rejsu Kraków - Santander. Co najważniejsze: musimy zatroszczyć się o wymagane dokumenty oraz upoważnienia, wypełnić druki, gdzie określa się osobę przyjmującą dziecko na lotnisku. Do tego warto postarać się o odpowiednio spakowany bagaż podręczny, by mały pasażer miał przy sobie to, czego potrzeba w trakcie rejsu. Przydatna będzie ulubiona książka, maskotka lub inna rzecz, która pocieszy dziecko. Trzeba mieć na względzie, że taka przygoda może być dla dziecka stresująca, zatem warto wyszukać jak najdogodniejsze i najmniej trwające loty .