X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Santorini

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Santorini

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Santorini

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Santorini

Przewodnik po lotach Kraków Santorini

Parking przy lotnisku - porady dla turystów

Przed Tobą podróż na trasie Kraków - Thira i zastanawiasz się, co zrobić z autem? Bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług parkingów zlokalizowanych w pobliżu portu lotniczego. Jakie są plusy takiego rozwiązania? Sprawdziliśmy to.

Nie martw się o pojazd

Polacy latają coraz chętniej, a aktualne dane potwierdzają tę tendencję - w ubiegłym roku krajowe lotniska obsłużyły rekordową liczbę pasażerów. Planujesz zagraniczne wczasy, a może przed Tobą zawodowy wyjazd? Niezależnie od tego, czy wybierasz lot Kraków - Thira, czy decydujesz się na inną destynację, z pewnością zastanawiasz się, gdzie pozostawić auto w czasie wyjazdu. Jeśli chcesz zagwarantować mu ochronę przed osobami niepowołanymi, zapoznaj się z ofertą długoterminowych miejsc postojowych. Obiekty te znajdują się bardzo blisko płyty lotniska. Z reguły tego typu podmioty gwarantują również bezpłatne przetransportowanie klientów pod płytę odlotów, dzięki czemu nie trzeba dźwigać ciężkich bagaży. Transport realizowany jest przez komfortowe busy, a obsługa parkingu chętnie doradzają w każdej sytuacji. Parkingi są monitorowane i zapewniają maksymalny komfort.

Od czego zależy opłata za parking

Jak zarezerwować miejsce na parkingu? Wszystko odbywa się online wystarczy tylko wejść na stronę www, wpisać datę lotu Kraków - Thira oraz przewidywany termin powrotu. Warto dodać także, że opłata za parking jest najczęściej regulowana już po przylocie do kraju, co sprawdza się gdy wyjazd ulegnie niespodziewanemu wydłużeniu. Cena miejsca parkingowego zależy od czasu postoju, jednak większość obiektów stosuje zasadę "im dłużej, tym taniej". Skorzystanie z miejsca postojowego przy porcie lotniczym sprawdza się więc znakomicie przy dłuższych wyjazdach.