X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Saragossa

już od 121 zł
19 lip 26 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
11 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
13 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
23 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
07 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
16 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
07 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
17 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Saragossa

Przewodnik po lotach Kraków Saragossa

Osoba paląca na pokładzie samolotu w czasie lotu Kraków - Saragossa

Palenie to nałóg, który trudno przezwyciężyć, dlatego palaczom niełatwo przyjąć do wiadomości kilkugodzinny rejs samolotem bez okazji do puszczenia małego dymka. Na nieszczęście dla nich przepisy mające na celu ochronę pozostałych podróżnych, w tym najmłodszych i ciężarnych, nie zezwalają na używanie papierosów. Musimy o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Kraków - Saragossa i pakując podróżną walizkę.

Papierosy zakazane

Jeszcze 20-30 lat temu palący na pokładzie samolotu nie byli czymś niezwykłym, jednak to były czasy, kiedy do spraw zdrowotnych wiążących się z użytkowaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dziś jest całkowicie inaczej i palenie na pokładzie samolotu jest surowo zabronione, zatem jeśli lubimy palić i wybieramy się w podróż samolotem, musimy liczyć się z przymusowym rozstaniem z papierosem na okres lotu Kraków - Saragossa. Nieważne tu jest czy wybierzemy tanie loty Kraków - Saragossa, czy połączenia z regularnymi liniami lotniczymi – zasady wszędzie będą równie restrykcyjne. Co istotne: zakaz palenia dotyczy w równym stopniu zwyczajnych papierosów, jak też fajek czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienka – w każdym miejscu jest to zabronione!

Pasażerom czasem zdaje się, że podczas lotu Kraków - Saragossa mogą wymknąć się do łazienki na malutkiego dymka, bo nikt tego nie zauważy. To naturalnie nierealne, ponieważ w pokładowych łazienkach umieszczone są wykrywacze dymu. Lepiej nie usiłować obejść przepisów, gdyż zakończy się to nie tylko upomnieniem, ale też karą finansową. Przy locie samolotem pomocne mogą okazać się tabletki i różne preparaty zmniejszające chęć palenia. Jeżeli obawiamy się, że nie przetrzymamy długiego lotu, wybierzmy wariant podróży z przesiadką. Naprawdę nie musi to być kosztowne: można przecież wybrać loty łączone ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, jaki bilet jest najtańszy , lecz również ile trwa podróż z określonymi liniami .

Przewozimy wyroby tytoniowe podczas rejsu Kraków - Saragossa

Jeśli decydujemy się na tanie loty Kraków - Saragossa i planujemy wakacje, z pewnością zechcemy wziąć ze sobą własne papierosy, aby nie nabywać ich na miejscu. Szczególnie, że w wielu krajach są one naprawdę kosztowne, a niekoniecznie nam zasmakują. Zanim zapakujemy wakacyjne bagaże, zaznajommy się z przepisami celnymi wiążącymi się z transportem produktów tytoniowych. W wypadku wkładów do e-papierosów trzeba dodatkowo pamiętać o limitach dotyczących przewożenia płynów w walizce podręcznej.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Sibiu Bilbao

Tanie loty San Sebastian De La Gomera Lappeenranta

Tanie loty Silkeborg Baden

Tanie loty Oulu Torsby

Tanie loty Belfast Monachium

Tanie loty Lappeenranta Yllasjarvi

Tanie loty Toledo Örnsköldsvik

Tanie loty Grosseto Delemont

Tanie loty Birmingham Juba

Tanie loty QATAR AIRWAYS Ho Chi Minh City Phnom Penh

Tanie loty Freedom air wylot z: Manokwari