X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Sevilla

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Sevilla

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Sevilla

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Sevilla

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Sevilla

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest w dzisiejszych czasach tak rozbudowana, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Planujesz wakacje z dziećmi? Omawiamy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno przelot Kraków - Sevilla linią Ryanair, jak i sama wycieczka będą maksymalnie komfortowe dla malucha.

Dlaczego warto pójść do lekarza

Jest to niezbędne niezależnie od tego, dokąd wyjeżdżamy. Przygotowania do podróży z maluchem warto rozpocząć od odwiedzin u lekarza, żeby być pewnym, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Warto również zweryfikować stan uzębienia u dentysty czy zrobić badania na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też wykonać odpowiednie szczepionki.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli podróżujecie w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi można też wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku podróży poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Polisa dla turystów

Każdy rodzic chce dbać o komfort swoich pociech. Odpowiednie ubezpieczenie to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty leczenia, utraconych walizek, leczenia stomatologicznego oraz transportu medycznego. Obecnie polisę można wykupić online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Podróż samolotem Kraków - Sevilla linią Ryanair

Wielogodzinna trasa samolotem może zdenerwować nawet najbardziej cierpliwego malucha. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny trik i dać dziecku drobne zabawki przed wejściem na pokład.

Podstawowe leki

Przed Wami lot Kraków - Sevilla linią Ryanair? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Muszą znaleźć się w niej środki przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty dezynfekujące, kremy z filtrem, ale czasem potrzebne są też plastry, mokre chusteczki, preparaty witaminowe czy elektrolity.