X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Sibiu

już od 870 zł
18 sie 25 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Sibiu

Bilety lotnicze Polska Sibiu

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 lut (sob)
Lufthansa
Sibiu
12 lut (pią)
Lufthansa
Warszawa
06 lut (sob)
Lufthansa
Sibiu
13 lut (sob)
Lufthansa
Warszawa
06 lut (sob)
Lufthansa
Sibiu
14 lut (nie)
Lufthansa
Warszawa
06 lut (sob)
Lufthansa
Sibiu
15 lut (pon)
Lufthansa
Warszawa
06 lut (sob)
Lufthansa
Sibiu
16 lut (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Sibiu

Przewodnik po lotach Kraków Sibiu

Czy niepełnosprawny może odbyć przelot Kraków - Sibiu?

Połączenia lotnicze robią się tańsze, a to oznacza, że znacznie więcej osób zgadza się korzystać z tych ofert na tanie loty Kraków - Sibiu. Dodatkowo, pośród podróżnych dość często można też napotkać osoby niepełnosprawne, a to wszystko dlatego, że mają możliwość oni latać naprawdę wygodnie. Jednak zanim zarezerwujemy najkorzystniejszy bilet , i zgodzimy się zwiedzić inne państwa, warto się dowiedzieć, na co mogą liczyć niepełnosprawni.

Pies przewodnik będzie siedział na pokładzie podczas połączenia Kraków - Sibiu

Jeżeli ktoś jest niewidomy oraz korzysta z pomocy psa przewodnika, to warto mieć świadomość, że ten pies może lecieć wraz z nim na pokładzie samolotu. Nie musimy go wówczas na czas przelotu Kraków - Sibiu oddawać do luku bagażowego, co więcej nie musi siedzieć w transporterze, lecz koniecznie musi posiadać założony kaganiec i smycz. Tego psa przewodnika jesteśmy zobowiązani zgłosić odpowiednio wcześniej, od razu do przewoźnika z oferty którego chcemy skorzystać. Chodzi o to, aby miał świadomość, ile takich osób znajdzie się na pokładzie i żeby właściwie je rozlokował na siedzeniach.

Zapewniona będzie asysta podczas lotu Kraków - Sibiu

Trzeba mieć świadomość, że nie tylko osoby niewidome mają prawo bez przeszkód korzystać z propozycji jaką przedstawiają tanie loty Kraków - Sibiu. Jeżeli ktoś ma ograniczoną możliwość samodzielnego przemieszczania się, lub nawet porusza się na wózku inwalidzkim, to także może swobodnie zamówić dla siebie lot Kraków - Sibiu. Oczywiście już przy wypełnianiu dokumentów musi oznaczyć odpowiednie opcje, ponieważ wtedy przewoźnik może właściwie rozplanować rozlokowanie podróżnych, ale również zapewnić wsparcie dla tej osoby. Będzie ona mogła liczyć na wsparcie przy dopięciu pasów, podczas wejścia i wyjścia z pokładu, a także podczas transportowania walizki. Dodatkowo tanie loty Kraków - Sibiu powiadamiają, że takie osoby mogą zajechać na własnym wózku do wejścia na pokład, a następnie będzie im zagwarantowana asysta przy przeniesieniu się na mniejszy wózek, który swobodnie się w tym wejściu zmieści. Wózek inwalidzki będzie włożony w luku bagażowym i dostarczony po lądowaniu.

Tanie linie Kraków - Sibiu starają się robić wszystko co w ich mocy, aby zagwarantować niepełnosprawnym pasażerom właściwą wygodę podróży. Jeśli tylko będą o tym poinformowane z wyprzedzeniem, to zdążą się odpowiednio przyszykować na dany przelot.