X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Sindal

już od 76 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
14 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
18 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Sindal

Przewodnik po lotach Kraków Sindal

Proces i rodzaje odprawy przed lotem Kraków - Sindal- poradnik dla pasażerów

Lecisz w podróż samolotem Kraków - Sindal po raz pierwszy i stresujesz się, jak przejśc przez procedurę odprawy? Na dodatek w Internecie pojawiają się informacje o kilku rodzajach odpraw i nie masz pojęcia, której się spodziewać a którą wybrać jeśli przewoźnik daje taką możliwość?Poniżej prezentujemy krótki informator, który charakteryzuje po kolei, każdy z dostępnych typów odprawy .

Czym jest odprawa biletowo-bagażowa?

Odprawa pasażerska to proces zgłoszenia się na lotnisku Kraków - Sindal w dniu lotu, podczas którego pasażer dostaje kartę pokładową oraz nadaje bagaż rejestrowany. W zależności od typu odprawy turysta jest zobligowany do pojawienia się odpowiednio wcześniej, aby przejść przez wszystkie formalności.

Odprawa tradycyjna

Najpopularniejszą odprawą jest odprawa na lotnisku, gdzie całość odbywa się na lotnisku, z którego wyrusza samolot do Kraków - Sindal. Po dotarciu na lotnisko trzeba znaleźć odpowiednią punkt odpraw (check-in) przypisaną do Twojego numeru lotu. Przy stanowisku odprawy sprawdzone zostaną Twoje dokumenty, takie jak: paszport lub dowód osobisty, numer rezerwacji biletu drogą elektroniczną lub bilet papierowy. Oprócz tego będziesz mógł zważyć i odprawić swoją walizkę, jako bagaż rejestrowany, który zostanie przewieziony przez obsługę lotu do luku samolotu. Po sprawdzeniu dokumentów i nadaniu bagażu otrzymasz kartę pokładową, uprawniającą do wejścia do samolotu. Po odprawie biletowo-bagażowej trzeba udać się do bramki, gdzie każdy pasażer poddany jest kontroli bezpieczeństwa. W trakcie takiej kontroli każdy pasażer musi włożyć do pojemnika wszystkie przedmioty metalowe i elektroniczne,które przewozi w bagażu podręcznym, a także okrycie wierzchnie jeśli zabiera ze sobą. Po zakończeniu kontroli bezpieczeństwa możesz udać się do odpowiedniej bramki (gate), skąd pasażerowie wchodzą do samolotu. Godzina wejścia na pokład znajduje się również na karcie pokładowej, a w odpowiednim czasie załoga lotniska poinformuje o rozpoczęciu przyjęcia podróżnych na pokład samolotu.

Odprawa samodzielna

Większość lotnisk międzynarodowych posiada automaty do samodzielnej odprawy biletowo-bagażowej, tzw. self-service check-in machine. Jeśli jesteś już wprawiony z zasadami obowiązującymi przed odlotem i chcesz uniknąć stania w kolejce do odprawy, możesz z nich skorzystać. Na samym początku sprawdź w Internecie czy taki automat jest dostępny i w której części lotniska jest zlokalizowany oraz czy odprawa obejmuje zarówno bagaż kabinowy, jak i bagaż główny. Wpisz do automatu informacje z dokumentu tożsamości, którego użyłeś do zakupu biletu na lot oraz kod potwierdzenia rezerwacji. Po weryfikacji wprowadzonych informacji otrzymasz wydrukowaną kartę pokładową. Zabierz ze sobą, aby móc wejść na pokład. Jeśli masz możliwość odprawić swój bagaż,dodatkowo automat wydrukuje naklejkę do oklejenia bagażu. Taki bagaż z oznaczeniem trzeba zostawić w punkcie przeznaczonym do zrzucenia bagażu (baggage drop-off point). Samodzielna odprawa na lotnisku jest całkowicie bezpłatna.

Odprawa przez Internet

W dobie Internetu przewoźnicy również wychodzą na przeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów. Poza możliwością kupienia biletu bez obowiązku stania w kolejce do kasy biletowej, możemy dokonać odprawy online. Taka odprawa odbywa się przy pomocy formularza internetowego, który generuje się na stronie wybranego przewoźnika, najczęściej uruchamiana jest parę dni przed podróżą. Po wpisaniu danych, musimy wydrukować kartę pokładową, którą zabieramy ze sobą w dniu wylotu.  Jeśli zamierzasz podróżować z bagażem rejestrowanym również na stronie linii lotniczych możesz nadać mu numer, wydrukować oznaczenie  i przykleić na walizkę. Niemniej jednak w dniu wylotu obowiązuje Cię stawienie się do tradycyjnej odprawy bagażowej, jeśli nadajesz bagaż, w celu kontroli poprawności danych oraz procedur bezpieczeństwa. Po dokonaniu odprawy online, aby wejść do samolotu pasażer musi posiadać wydrukowane w czarnym kolorze karty pokładowe. Każda karta musi być wydrukowana tak, aby jedna strona kartki pozostała niezadrukowana. Najważniejsze jest, aby wziąć ze sobą prawidłowe dokumenty, którymi posługiwałeś się podczas odprawy.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Vestbjerg Lucerna

Tanie loty Milos Resita

Tanie loty Presov Vuokatti

Tanie loty Kokkola Rijeka

Tanie loty Einsiedeln Saariselka

Tanie loty Rapperswil Osijek

Tanie loty Nowe Delhi Stavanger

Tanie loty San Pedro De Alcantara Villars-Sur-Ollon

Tanie loty Kitee Fluelen

Tanie loty Swiss Berlin Toronto

Tanie loty Oslo Hawana