X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Sion

już od 253 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
07 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
09 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
07 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
14 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
08 sie (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
10 sie (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
08 sie (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
12 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
08 sie (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
14 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Sion

Przewodnik po lotach Kraków Sion

Niepełnosprawny w czasie lotu Kraków - Sion – co należy wiedzieć?

Nie tylko całkowicie sprawni podróżni wybierają samolot jako środek transportu i rezerwują tanie loty Kraków - Sion, także niepełnosprawni korzystają z komfortu, jaki zapewnia podróż podniebna. Warto się dowiedzieć, jakie przywileje ma niepełnosprawny korzystający z usług przewoźników lotniczych i o czym należy pamiętać przed podróżą.

Planujemy lot Kraków - Sion w taki sposób, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieistotne, czy decydujemy się na tanie loty Kraków - Sion, czy usługi rejsowych przewoźników, na pewno można liczyć na udogodnienia zaprojektowane dla osób niepełnosprawnych. Jeśli osoba niepełnosprawna podróżuje samotnie, można mu zapewnić fachową asystę na terenie portu lotniczego, jak też w czasie rejsu, jednak fakt ten trzeba zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w chwili rezerwowania biletu na tanie loty Kraków - Sion. Zanim dokona się rezerwacji dobrze jest zapoznać się z wachlarzem usług, bo personel nie jest uprawniony do wszystkich działań. Z myślą o komforcie podróżnego, trzeba wybrać dogodne połączenia, chociażby te, co nie trwają zbyt długo. Na stronie FRU.pl łatwo posprawdzamy, ile czasu zajmują wybrane loty .

Specjalne fotele w kabinie

Już w momencie rezerwowania biletów na tanie loty Kraków - Sion trzeba powiadomić przewoźnika o specjalnych potrzebach pasażera, gdyż dzięki temu zyska on odpowiednią opiekę. W kabinie samolotu są wyznaczone fotele dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo przewoźnicy dysponują specjalnym sprzętem, na przykład wózkiem inwalidzkim, jak też przewożą sprzęt, który należy do podróżnego. Z powodu ograniczonego miejsca oraz sprzętu jak najszybsze poinformowanie przewoźnika o podróży osoby niepełnosprawnej jest bardzo ważne. Przeważnie osoba towarzysząca niepełnosprawnemu ma zagwarantowane miejsce obok.

Pies przewodnik oraz sprzęt medyczny na pokładzie

Podróż samolotem może się pasażerom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednak linie lotnicze na pewno zrobią wszystko, by okazała się ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeśli pasażer wybierający tanie loty Kraków - Sion korzysta z usług psa przewodnika, zwierzak towarzyszy swemu podopiecznemu w kabinie i nie musi podróżować w transporterze bądź bagażowym luku. Nie należy także stresować się bagażem, gdyż wózek inwalidzki, kule czy balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.