gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Sundsvall

już od 1677 zł
26 paź 02 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Sundsvall

Bilety lotnicze Polska Sundsvall

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
29 paź (pon)
Swiss
Sundsvall
01 lis (czw)
SAS
Warszawa
30 paź (wto)
Lufthansa
Sundsvall
01 lis (czw)
SAS
Warszawa
29 paź (pon)
Swiss
Sundsvall
31 paź (śro)
SAS
Warszawa
28 paź (nie)
Lufthansa
Sundsvall
30 paź (wto)
SAS
Warszawa
28 paź (nie)
Lufthansa
Sundsvall
01 lis (czw)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Sundsvall

Przewodnik po lotach Kraków Sundsvall

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego – czy to się opłaca?

Czekasz na wymarzone wakacje, a tu raptem wydarza się coś, co przymusza do zmiany planów. Anulowanie zarezerowania miejsca w hotelu z reguły znaczy wycofanie zaliczek, a na dodatek – powinieneś anulować bilet podróżny. To ozacza, że przepadają ci poniesione koszty. Możesz jednak ubezpieczyć się na taką ewentualność. Czy polisa ubezpieczenia kosztów rezygnacji z biletu podróżnego rzeczywiście się opłaca?

Rezygnacja z biletu podróżnego

Raz na jakiś czas zdarza się, że powinno się zapomnieć o wyjeździe. Tanie loty Kraków - Sundsvall zazwyczaj rezerwuje się dużo wcześniej, w ciągu kilku od wylotu może przydarzyć się wiele zaskakujących zdarzeń. Czasami więc rezygnacja z biletu jest potrzebne.

Zarówno w tanich lotach Kraków - Sundsvall, jak i w regularnych firmach lotniczych problematyczne może okazać się przekazanie biletu komuś. Z reguły nie można zarezerwowanego miejsca zwyczajnie komuś odstąpić. Należy oficjalnie zmienić dane na bilecie. Powinieneś również wnieść opłatę za zamianę rezerwacji.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego

By uniknąć takich wydatków, można kupić polisę ubezpieczenia. To kolejny rodzaj ubezpieczenia turystycznego. Ta polisa to gwarancja, że w czasie, kiedy musisz zrezygnować z lotu, firma ubezpieczeniowa odda ci środki wydane na bilety. To jest nawet w tanich lotach Kraków - Sundsvall jest dość dużą kwotą.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji zostanie wypłacone, jeżeli rezygnujesz z wyjazdu z istotnego powodu. Zachorowanie i wypadek są najważniejszymi z nich. Kolejnym jest śmierć lub choroba kogoś bliskiego, również zagrożona ciąża. Koszt biletów zostanie ci zwrócony, jeżeli zostaną one skradzione lub spalone.