X
Ładowanie...

Tanie loty Vueling Airlines Kraków Sydney

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Vueling Airlines

Kraków Sydney

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Vueling Airlines Kraków Sydney

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Vueling Airlines Kraków Sydney

Przewodnik po lotach Vueling Airlines Kraków Sydney

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest w dzisiejszych czasach tak szeroka, że turyści mogą udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Planujesz wakacje z dziećmi? Omawiamy praktyczne porady, dzięki którym zarówno podróż Kraków - Sydney linią Formosa Airlines, jak i sam urlop będą maksymalnie komfortowe dla malucha.

Profilaktyczna wizyta u lekarza

Kontrola lekarska jest konieczna nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych krajów. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby być pewnym, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy też zweryfikować stan uzębienia u dentysty czy zrobić badania alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

EKUZ i dowód osobisty

Jeśli planujecie podróż w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi warto również wyrobić dowód osobisty, a w przypadku podróży poza UE - paszport dla dziecka.

Polisa dla turystów

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej wycieczki z dziećmi. Dobre ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty pobytu w szpitalu, opóźnionego lotu, kradzieży rzeczy osobistych oraz powrotu do Polski. Obecnie umowę można zawrzeć online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Komfort w samolocie Kraków - Sydney linią Formosa Airlines

Nie każdy maluch dobrze zniesie wielogodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Dobrym pomysłem jest wręczenie dziecku drobnych upominków przed wylotem.

Skompletuj apteczkę

Przed Wami lot Kraków - Sydney linią Formosa Airlines? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Muszą znaleźć się w niej środki przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale przydatne okazują się także bandaż, środek na komary, preparaty witaminowe czy środki nawadniające.