X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Sztokholm

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Sztokholm

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Sztokholm

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Sztokholm

Przewodnik po lotach Kraków Sztokholm

Lot przesiadkowy- uciążliwa konieczność czy ciekawy wariant na tanie loty z Kraków - Sztokholm?

Planujesz podróż do Kraków - Sztokholm i jedyną dostępną opcją jaką oferująprzewoźnicy jest lot z przesiadkami? Zanim odrzucisz taką opcję, sprawdź nasze porady, że loty transferowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wytłumaczyć czym jest transferowy. Krótko mówiąc to lot z przynajmniej jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a podczas takiej podróży podróżni przesiadają się do innego samolotu, niezawsze zmiana obejmuje również zmianę linii lotniczych. Po, co organizuje się takie loty transferowe? Ponieważ , nie zawsze podróż bez przystanków z Kraków do wybranego miejsca docelowego jest możliwa, szczególnie w przypadku dużych odległości, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie figuruje w planie. Wtedy z pomocą przychodzą duże węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które są w stanie zaoferować więcej połączeń i są lotniskami transferowymi. Jeśli planujesz podróż Kraków - Sztokholm Twoje środki finansowe są ograniczone a wizja spędzenia kilkunastu godzin na różnych lotniskach Cię nie stresuje, to właśnie wariant przesiadkowy jest dla Ciebie! Z reguły loty przesiadkowe kuszą niższą ceną. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz wystarczająco dużo czasu lub nie masz pojęcia jak znaleźć i złożyć w całość taki lot wejdź naszą stronę FRU.PL i skorzystaj z usługi Smart Connection. Jest to skuteczny algorytm, który wyszukuje loty z przesiadkamina trasie z Kraków do Sztokholm najbardziej korzystne cenowo,składające się z ofert linii tradycyjnych oraz tanich linii lotniczych.

Lot tranferowy – odprawa

W trakcie podróży transferowej na samym początku podczas odprawy zaleca się zapytać o możliwe zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie pasażer powinien zostać poinstruowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Praktycznie zawsze informacje, które otrzymasz na lotnisku startowym pozostają bez zmian. Dobra rada od FRU.PL: zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki .

Lot z przesiadką Kraków - Sztokholm - czy bagaż odprawiany dotrze na miejsce?

Bagaż głowny nadaje się w w Kraków i zasadniczo pasażer nie powinien się już nim zajmować do momentu dotarcia do Sztokholm. Jeśli konieczna jest ponowna odprawa bagażowa na lotnisku transferowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku check-in, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli posiadasz więcej niż jeden bilet, torbę trzeba raz jeszcze nadać. Warto również sprawdzić kod lotniska na naklejce przyklejonej do rejestrowanej walizki, aby nabrać pewności, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim udasz się w podróż Kraków - Sztokholm warto przeczytać, z regulaminem konkretnych linii lotniczych co zrobić w przypadku zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot podróżny może opuścić lotnisko?

Masz kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym turystą, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed podróżą warto dokładnie zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych państw znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Sprawdź jakie linie latają na trasie Kraków - Sztokholm: