X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Tegel Arpt

już od

24 cze 01 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Tegel Arpt

Bilety lotnicze Kraków Tegel Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Tegel Arpt

Przewodnik po lotach Kraków Tegel Arpt

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale często po prostu port lotniczy. Tłumy, zaabsorbowanie, nowa sytuacja – to jest na pewno mało komfortowe przeżycie. Zdradzamy, czego powinieneś się obawiać przed wylotem i jak można się na to przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale straszna. Najważniejsze, by zabrać ze sobą potrzebne dokumenty. Jeżeli podróżujesz na terenie Unii Europejskiej, niezbędny jest jedynie dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Kraków - Berlin (Tegel Airport), uznają bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic drukować, potrzebne jest jedynie numer potwierdzenia rezerwacji.

W trakcie odprawy prześwietlony zostanie zabrany bagaż, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska czasami musi poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza umieszczonego przy taśmie wszelkie drobiazgi, noszone w kieszeni spodni, umieść tam także neseser, płaszcz lub szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Kraków - Berlin (Tegel Airport)

Tanie loty z reguły pozwalają wziąć jedynie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on tak pakowny, że z pewnością się w nim pomieścisz. Jednakze warto każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż bez problemu przeszedł kontrolę, a złożona konstrukcja dokładnie zwiniętych podkoszulek nie została zniszczona.

Na górze zapakuj wszystkie dokumenty – w końcu trzeba będzie je wyciągnąć w trakcie odprawy. Postaraj się by na wierzchu znalazła się również kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki przelej do plastikowych buteleczek. Z samej góry bagażu warto umieścić także napoje. Jeżeli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie potrzeby niszczyć starannie upakowanego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, zawczasu dowiedz się, jakie przedmioty możesz wnosić na pokład w tanich lotach Kraków - Berlin (Tegel Airport).