X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Kraków Tel Awiw-Jafa

już od 501 zł
25 lut 04 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Kraków Tel Awiw-Jafa

Bilety lotnicze LOT Kraków Tel Awiw-Jafa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
09 maj (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Tel Awiw-Jafa
15 maj (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kraków
07 maj (wto)
LOT
Tel Awiw-Jafa
15 maj (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kraków
08 maj (śro)
LOT
Tel Awiw-Jafa
15 maj (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kraków
09 maj (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Tel Awiw-Jafa
14 maj (wto)
LOT
Kraków
09 maj (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Tel Awiw-Jafa
18 maj (sob)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Kraków Tel Awiw-Jafa

Przewodnik po lotach LOT Kraków Tel Awiw-Jafa

Jak przeżyć podróż Kraków - Tel Aviv linią LOT Polish Airlines z dzieckiem?

Pojawienie się pociechy w ogóle nie musi oznaczać, że musimy rezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy odpowiedniej organizacji możemy potomstwo zabierać ze sobą. Warto tutaj pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie są jeszcze dostatecznie mocne. Z pierwszym lotem dziecka najlepiej, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Kraków - Tel Aviv linią LOT Polish Airlines

Jeśli zaplanujemy przelot z dzieckiem, powinniśmy zadbać o to, aby na linii było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i dziecko, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na nocny lot, to ma szansę się okazać, że maleństwo będzie spało przez jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. Dodatkowo poszukując biletów w przystępnej kwocie, powinniśmy wiedzieć, że dzieci przez pierwsze dwa lata podróżują na kolanach rodzica, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Ale przy większym dziecku płacimy już za pełen bilet, czasami jedynie tanie loty Kraków - Tel Aviv linią LOT Polish Airlines oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed lotem Kraków - Tel Aviv linią LOT Polish Airlines?

Warto sobie zostawić troszkę czasu, tak abyśmy na spokojnie mieli szansę się przygotować do wylotu. Na lotnisko musimy przyjechać wcześniej, tak by bez stresu oddać wszystkie bagaże, móc spożyć coś delikatnego i spokojnie pójść do łazienki na moment przed wylotem, gdzie przewiniemy dziecko. Spora część przewoźników oferujących swoje usługi na danej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zająć najbardziej dogodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Kraków - Tel Aviv linią LOT Polish Airlines nie mają w swojej usłudze podawania posiłków, a więc powinniśmy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki oraz pieluszki, lecz też jakiejś przekąski. Przy czym zazwyczaj dziecko podróżujące na kolanach nie ma prawa do własnego bagażu, czyli całość musimy pomieścić w nasz podręczny.

Poproś o wsparcie

Jeśli lecisz po raz pierwszy, nie obawiaj się poprosić o wsparcie. Tak samo jeżeli potrzebujesz pomocy przy dziecku, także poproś o to. Tanie loty Kraków - Tel Aviv linią LOT Polish Airlines posiadają odpowiednio przeszkolony personel, który ma za zadanie pomóc pasażerom, czyli również i wam. Jeżeli maleństwo zacznie płakać, spróbuj mu podać pierś albo butelkę. Pomyśl także o wzięciu zabawek. Nie pozwól, aby potomstwo swoim zachowaniem, uderzaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, trącaniem przeszkadzało innym. Ale nie przepraszaj za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Kraków - Tel Aviv linią LOT Polish Airlines i staliście się 100% pasażerami. Być może twoje dziecko nie lubi latania, ale pamiętaj, że każda trasa ma swoją metę.

Trzeba myśleć w jaki sposób można się przyszykować do lotu Kraków - Tel Aviv linią LOT Polish Airlines z dzieckiem, tak by uczynić wszystko co tylko możliwe, by lot przeminął spokojnie i bez większych nerwów.