X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Teneryfa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Teneryfa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Teneryfa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Teneryfa

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Teneryfa

Czy chcemy z lotu Kraków - Teneryfa korzystać w ciąży?

Podróżujemy znacznie częściej, albo w sytuacjach służbowych albo prywatnie. To oznacza, że sporo osób namyśla się, czy ciąża nie jest tu zakazem do takiej metody przemieszczania się. Jak się jednak okaże, jeśli tylko rozwija się ona prawidłowo oraz nie ma jakiegoś niebezpieczeństwa, to spokojnie możemy zamówić tanie loty Kraków - Teneryfa, oczywiście wiedząc o kilku wytycznych.

Czas ciąży i zaświadczenie od ginekologa

Jeśli planujemy skorzystać z oferty na najtańsze bilety , lecz jesteśmy w ciąży, to trzeba mieć świadomość, że dobrze będzie latać w drugim trymestrze. Wówczas dzieciątko będzie już wystarczająco ukształtowane, a więc nie zagrażają mu zmiany ciśnień, a też my będziemy czuć się lepiej. Warto mimo wszystko pamiętać, że nie możemy lecieć po 36. tygodniu, a u niektórych przewoźników lot Kraków - Teneryfa jest zakazany nawet wcześniej, więc trzeba to zobaczyć. Dodatkowo, trzeba przeczytać regulamin konkretnego przewoźnika , ponieważ każdy z nich ma odmienne wytyczne w odniesieniu do lotów ciężarnych, jak też przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, trzeba mieć przy sobie dokument od ginekologa, ponieważ samodzielna książeczka ciąży może nie wystarczyć, żeby wpuszczono nas na lot Kraków - Teneryfa.

Kiedy już znajdziesz się na pokładzie Kraków - Teneryfa

Nie było przeciwwskazań do lotu, to świetnie! W tej chwili zapamiętaj, żeby znaleźć najkrótszy lot , dzięki temu wyprawa nie okaże się być, aż tak męcząca. Dodatkowo podczas zapinania pasów przypilnuj, aby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeśli potrzebujesz wsparcia, proś o to stewardessę. Podczas przelotu Kraków - Teneryfa jeżeli to możliwe, wstań co 30 minut i przejdź się, ponieważ siedzenie w jednakowej pozie nie jest zbyt miłym doświadczeniem. Tanie loty Kraków - Teneryfa czasem proponują kobietom w ciąży odprawę na samym początku, jak również wsparcie przy transporcie walizki, przez to warto się upewnić na co można tutaj liczyć.

Tanie loty Kraków - Teneryfa namawiają do częstszego używania z ich propozycji. W wielu przypadkach, ciąża nie będzie do tego zakazem. Ale zawsze trzeba się co do tego upewnić u ginekologa, jak również poznać się z wytycznymi konkretnych przewoźników. Warto również sprawdzić zapisy w kraju do którego pragniemy lecieć. Czasami, nie godzą się one wpuścić do siebie ciężarnych, jeśli będzie bliski termin porodu, a tu linie lotnicze nic już nie mają szansy robić.