X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Thalwil

już od 296 zł
05 cze 12 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
15 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
22 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
23 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
24 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
25 cze (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
26 cze (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Thalwil

Przewodnik po lotach Kraków Thalwil

Pierwszy lot samolotem Kraków - Thalwil - to warto wiedzieć! Poradnik dla podróżujących, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Wybierasz się poraz pierwszy samolotem Kraków - Thalwil i obawiasz się lotu? Na dodatek w mediach już nie raz widziałeś artykuł o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Poniżej prezentujemy listę sytuacji, które mogą zaistnieć, ale co do zasady, nie zawsze występują.

Jak przygotować się do lotu Kraków - Thalwil - zalecenia dla pasażerów

W końcu dotarłeś do wnętrza samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Kraków - Thalwil, siadasz w wybranym miejscu i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie stosować się do poleceń kadry obsługującej lot. Od klasy linii lotniczych zależy, jak wygodne będą fotele pasażerskie. Niemniej jednak siedzenie w fotelu lotniczym nie zawsze jest korzystne dla zdrowia podróżującego, zwłaszcza w sytuacji, gdy lot jest kilkugodzinny. Fotele lotnicze w dzisiejszych czasach są wąskie, głównie dotyczy to tańszych przewoźników, ale nie jest to regułą.Ciągłe siedzenie w nich przez kilkanaście godzin może doprowadzić do problemów z krążeniem. W ostateczności odczuwalne będą takie dolegliwości jak ból migrenowy. Dlatego zaleca się mały spacer po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma przesłanek tego zabraniających. Przy starcie i przy lądowaniu mamy do czynienia z przyspieszeniami związanymi ze zmianą prędkości samolotu i skokową zmianą ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby poznać nieco własne ciało i jak reaguje reakcje na przeciążenia i wahania ciśnienia. Skutecznym sposobem dla większości podróżnych wrażliwych na przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie landrynki. W związku z z możliwością wystąpienia nudności nie poleca się spożywania napojów alkoholowych, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpływać na Twoje samopoczucie.Należy też wiedzieć, że w kabinie samolotu powietrze jest dość suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, poleca się pić dużą ilość płynów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Planujesz podróż samolotem do Kraków - Thalwil ale boisz się turbulencji? Zanim wycofasz się z zakupu biletu na lot przeczytaj, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to gwałtowne ruchy mas powietrza,podczas których samolot wpada w drgania, delikatnie opada. Turbulencji nie trzeba się obawiać, ponieważ w delikatnej wersji zdarzają się praktycznie za każdym razem i jest to zupełnie naturalne zjawisko. Turbulencje zazwyczaj nie są odczuwane przez podróżnych, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu należy mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Kraków - Thalwil