X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Torsby

już od 80 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
25 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
26 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
06 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
08 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
08 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
26 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
27 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Torsby

Przewodnik po lotach Kraków Torsby

Jaki bagaż kabinowy na przelot Kraków - Torsby?

Dla znacznej grupy podróżnych, również takich, którzy często latają, dużym kłopotem okazuje się być bagaż. Jak się pakować, aby nie przekraczać jego rozmiarów oraz wagi, co wziąć, co nabyć na miejscu. Jest to tym istotniejsze, jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Kraków - Torsby. Tu zasady w odniesieniu do wielkości bagażu okazują się być bardzo dokładnie pilnowane, a jeśli je przekroczymy, będziemy musieli się liczyć z dość sporymi płatnościami dodatkowymi. Z tego powodu wielu ludzi robi wszystko, aby na przelot Kraków - Torsby zabrać ze sobą jedynie bagaż podręczny.

Sprawdzajmy wszystko przed podróżą Kraków - Torsby

Musimy wiedzieć, że linie lotnicze mają własne wytyczne co do wielkości naszego bagażu kabinowego. Zazwyczaj jego waga powinien się mieścić pomiędzy 15 a 20 kg, jednak pojawiają się różnice pozwalające nam zabrać na tanie loty Kraków - Torsby nawet i 32 kg bagaż. Z tego powodu warto te informacje sprawdzać prędzej, tak abyśmy posiadali gwarancję, że te dane posiadamy faktycznie aktualne. Znaleźliśmy bilet tylko za , ale namyślamy się, czy spakujemy się w bagaż podręczny? Warto brać tu plecak, który będzie bardziej elastyczny niż walizka. Ale pamiętajmy, że do wymiarów bagażu, będą się liczyły też wystające fragmenty, takie jak rączka czy kółka. Bagaż kabinowy w czasie podróży Kraków - Torsby ma się zmieścić w ściśle wyznaczonej przestrzeni, z tego powodu każda wypukłość będzie tutaj miała znaczenie.

Co mamy możliwość nabyć, kiedy dotrzemy na miejsce?

Jeżeli mamy świadomość, że nie pomieścimy wszystkiego w bagaż podręczny, a udajemy się na tak krótko, że nie potrzebujemy bagażu rejestrowanego, to trzeba sprawdzić, co możemy kupić już po doleceniu do celu. Może zrezygnujemy z części kosmetyków i kupimy je po wylądowaniu, a masywne buty włożymy na stopy zamiast wkładać je do torby? Uważnie należy przemyśleć, co powinniśmy zabrać do takiego bagażu, jeżeli jest to bardzo niedługi przelot , to być może nie musimy zabierać ze sobą tableta czy laptopa, co także dopomoże nam pomniejszyć wagę i rozmiar naszej torby?

Musimy sprawdzić, jakich rozmiarów bagaż kabinowy mamy możliwość zabrać, jeśli decydujemy się na tanie loty Kraków - Torsby. Może się okazać, że pomieścimy się bez problemów w wyznaczonych wymiarach, a jeśli jednak mamy kłopot, przemyślmy, jakich rzeczy aż tak bardzo nie potrzebujemy.