X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kraków Treviso Airport

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Kraków Treviso Airport

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Kraków Treviso Airport

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kraków Treviso Airport

Przewodnik po lotach Ryanair Kraków Treviso Airport

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest w dzisiejszych czasach tak rozbudowana, że możemy udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Planujesz wakacje z dziećmi? Omawiamy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno podróż Kraków - Treviso (International) linią Ryanair, jak i sama wycieczka będą maksymalnie bezpieczne dla dziecka.

Profilaktyka jest najważniejsza

Jest to niezbędne nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych destynacji. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Warto też sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy zrobić testy alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas podróży. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli planujecie podróż w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje uprawnienia do opieki medycznej. Maluchowi warto także wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Każdy rodzic chce dbać o bezpieczeństwo swoich dzieci. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa zapewni spokój, pokryje koszty hospitalizacji, utraconych walizek, wizyty u stomatologa czy powrotu do Polski. Obecnie ubezpieczenia można wykupić przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Komfort w samolocie Kraków - Treviso (International) linią Ryanair

Wielogodzinna podróż potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także miękką poduszkę. Znakomitym sposobem jest wręczenie dziecku niewielkich przekąsek przed wylotem.

Podstawowe lekarstwa

Planujesz z dziećmi lot Kraków - Treviso (International) linią Ryanair? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Muszą znaleźć się w niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kremy przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są również bandaż, nawilżane chusteczki, preparaty witaminowe czy środki nawadniające.