X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Tulcea

już od 115 zł
24 cze 01 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bukareszt
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
20 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
19 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
20 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
21 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
23 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Timisoara
24 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Tulcea

Przewodnik po lotach Kraków Tulcea

Rent a car podczas podróży Kraków - Tulcea- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla podróżnych

Lecisz z przyjaciółmi w podróż Kraków - Tulcea, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości mniejszych miasteczek w trakcie całego pobytu? Jeśli masz dodatkowe fundusze, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz masz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Kraków - Tulcea. Możesz tego dokonać po dotarciu na miejsce lub wcześniej online przy pomocy naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie samochodu, które spełni wszystkie nasze wymogi. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne zapoznanie się z warunkami najmu auta, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór pojazdu

Przed wyjazdem Kraków - Tulcea wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie niejasności mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Musisz skontrolować czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Podczas odbioru pojazdu wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Auto można odebrać, a potem zostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan pojazdu, a więc wszelkie zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru samochodu nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu samochodu?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Głównie pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w chwili oddania auta. W innym przypadku paliwo uzupełnia pośrednik, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najważniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu auta, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.