X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Kraków Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Warszawa

Przewodnik po lotach Kraków Warszawa

Tanie loty z Krakowa do Warszawy - przewodnik po lotach

Tanie loty z Krakowa do Warszawy to atrakcyjna alternatywa dla pociągów i samochodów. Kto lata samolotem, nie stoi w korkach - skorzystaj z tanich biletów lotniczych na trasie Gadńsk-Warszawa. Ceny lotów z Krakowa do Warszawy znaczynają się już od 203 zł, a sama podróż zajmuje tylko 0h 55min. No to FRU!

Tanie loty z Krakowa do Warszawy - linie lotnicze

Trasą Kraków-Warszawa latają różni przewoźnicy. Zdecyduj się na tego, który odpowiada Ci, bo ma najlepszą cenę lotu albo oferuje najbardziej komfortowe warunki w wygodnych dla Ciebie godzinach. Oto lista linii lotniczych latających z Krakowa do Warszawy:

Tanie loty z Krakowa do Warszawy - jak znaleźć tanie bilety?

Noramlnie tanie loty należy kupować z 2- a nawet 3-miesięcznym wyprzedeniem, ale tanie loty krajowe da się zabukować nawet kilka dni przed wylotem. Oczywiście, jeżeli masz pewność, że polecisz za miesiąc z Krakowa do Warszawy, nie czekaj, bo bilety dostępne w najkorzystniejszych cenowo taryfach zostaną wykupione, ale nie martw się też w przypadku, gdy podróżz grodu Kraka do Warszawy wypadła Ci nagle.

Tanie loty z Krakowa do Warszawy - alternatywa

Wiesz, że do stolicy możesz dolecieć także z tych miejsc?


A z Krakowa kursują połączenia także do:

Tanie loty z Krakowa do Warszawy - dojazd z lotniska

Dojazd na lotnisko Kraków-Balice

Do lotniska Kraków-Balice dojedziesz bez problemu dzięki połączeniom kolejowym i autobusowym. Pociągi kursują do centrum Krakowa 7 dni w tygodniu w ciągu dnia nawet co pół godziny , a przejazd trwa tylko 17 minut. Bilet kosztuje 8 zł lub 14 zł w opcji tam i z powrotem. Do wyboru masz także autobusy linii 208, 292, a w nocy 902. Bilety jednorazowe komunikacji miejskiej kosztują 2 i 4 zł (ulowy / normalny).

Dojazd na lotnisko Warszawa-Modlin

Port lotniczy Warszawa-Modlin mieści się 36 km od stolicy. Na dojazd należy przeznaczyć godzinę. Można skorzystać z połączenia kolejowo-autobusowegp lub ModlinBusa, który startuje spod Pałacu Kultury, Dworca Wschodniego czy stacji metra Młociny. Pierwsza opcja, tzw. bilet lotniskowy, kosztuje około 17 zł, druga od 9 do kilkudziesięciu (cena zależy od kolejności kupowania).

Dojazd na lotnisko Warszawa-Okęcie

Port lotniczy Warszawa-Okęcie, czyli lotnisko Chopina, znajduje się w zasadzie w mieście. Do ścisłego centrum poza godzinami szczytu da się dojechać w 15 minut. Zazwyczaj jednak autobusem 175 trwa to około 30-40 minut. Połączeń jest wiele, można też skorzystać z pociągów. Wystarczy kupić bilet czasowy lub jednorazowy komunikacji miejskiej na pierwszą strefę.

Tanie loty z Krakowa do Warszawy - przewodnik po Warszawie

Tanie loty Kraków-Warszawa

Wiele osób lata z Krakowa do Warszawy w sprawach biznesowych lub na studia, ale warto znaleźć chwilę, by zwiedzić kilka interesujących miejsc w Warszawie. Oto lista najlepszych atrakcji w Warszawie:

 • Pałac Kultury i Nauki - mimo że kojarzy się z czasem przyjaźni polsko-radzieckiej i komunizmem, to jest prawdziwym centrum miasta i niezaprzeczalnym symbolem powojennej Warszawy. Obecnie skupia wiele instytucji kulturalnych i rozrywkowych (muzea, kluby, teatry, kinoteka), znajdują się w nim też biura i uczelnia.
 • Centrum Nauki Kopernik to interaktywne wystawy, które gwarantują świetną i pouczającą zabawę każdemu niezależnie od wieku.
 • Pałac w Wilanowie - świetne miejsce na romantyczny spacer po ogrodach i największa galeria portretu w Polsce.
 • Muzeum Powstania Warszawskiego jest istotnym miejscem dla mieszkańców Warszawy. Dzięki nowoczesnej wystawie można naprawdę pojąć, co się stało w Warszawie w czasie wojny i powstania.
 • BUW-u - Biblioteka Uniwersytecka to architektowniczna perła współczesnej Warszawy, a ogrody na niej upodobały sobie są jednym z najczęściej fotografowanych miejsc stolicy.
 • Warszawa, Łazienki
 • Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN - takie muzuem jeszcze nie widzieliście. To prawdziwa wędrówka przez historię Polski i mieszkających w niej żydów. Miejsce, które uczy wrażliwości i poszerza horyzonty.
 • Łazienki - pałac i ogrody to najsłynniejszy park w Warszawie. Dla tych, którzy preferują nieśpieszne zwiedzanie w pięknym otoczeniu.
 • Zamek Królewski na Starym Mieście. Wbrew pozorom Warszawa ma swoją starówkę, choć nie tak rozległą jak Kraków. Znajdują się tu restauwacje, kina, domy kultury i muzea, a nad wszystkim góruje stojący na kolumnie król Zygmunt.
 • Plaże nad Wisłą i bulwary. Właśnie tutaj czas wolny spędza Warszawa. Koncerty, pokazy, ogniska się nie kończą! Lewy brzeg to stare i nowe bulwary oraz przycumowane barki z dyskotekami, a prawy - zieleń, ścieżki rowerowe i plaże miejskie, które pustoszeją dopiero nad ranem.
 • Praga kiedyś nie cieszyła się najlepszą opinią, a dziś przeżywa renesans. Powstaje Muzeum Pragi, a na Ząbkowskiej i przy 11 listopada znajdują się najciekawsze knajpy i kluby. W tej dzielnicy może zdarzyć się wszystko!