X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Wengen

już od 117 zł
29 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
30 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
01 kwi (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
21 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
24 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Wengen

Przewodnik po lotach Kraków Wengen

Palacz na pokładzie samolotu podczas lotu Kraków - Wengen

Palenie jest nałogiem, który trudno pokonać, dlatego osobom palącym niełatwo przyjąć do wiadomości wielogodzinny lot samolotem bez okazji do puszczania małego dymka. Niestety regulaminy mające za zadanie chronić innych pasażerów, jak chociażby najmłodszych i ciężarnych, nie pozwalają na palenie papierosów. Warto o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Kraków - Wengen i przygotowując podróżną walizkę.

Papierosy zakazane

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palący na pokładzie samolotu nie byli czymś niezwykłym, ale to były czasy, kiedy do spraw zdrowotnych wiążących się z używaniem produktów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dzisiaj jest całkiem inaczej i sięganie po papierosy na pokładzie samolotu jest surowo zabronione, więc jeżeli palimy i wybieramy się w rejs samolotem, musimy liczyć się z przymusowym rozstaniem z papierosem na okres podróży Kraków - Wengen. Nie ma tu znaczenia czy wybieramy tanie loty Kraków - Wengen, czy podróże regularnymi liniami lotniczymi – przepisy wszędzie są równie surowe. Co ważne: zakaz palenia dotyczy zarówno zwyczajnych papierosów, jak też fajki czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienki – wszędzie jest to zabronione!

Podróżnym czasami zdaje się, że w czasie lotu Kraków - Wengen mogą schować się do łazienki na maleńkiego dymka, bo nikt tego nie zauważy. To oczywiście nierealne, ponieważ w takich łazienkach znajdują się wykrywacze dymu. Lepiej nie próbować obejść regulaminu, bo może się to zakończyć nie tylko napomnieniem, ale też karą pieniężną. Przy podróży samolotem pomocne mogą być gumy i różne środki zmniejszające chęć zapalenia papierosa. Jeśli boimy się, że nie wytrzymamy długiego rejsu, wybierajmy wariant lotu z przesiadką. Wcale nie musi to być droższe: można przecież wybrać loty łączone ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, który bilet jest najtańszy , ale również jak długo trwa podróż z poszczególnymi liniami .

Przewozimy wyroby tytoniowe w czasie lotu Kraków - Wengen

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Kraków - Wengen i planujemy wczasy, na pewno zapragniemy wziąć ze sobą swoje papierosy, aby nie nabywać ich na miejscu. Szczególnie, że w wielu państwach są one rzeczywiście drogie, a niekoniecznie nam zasmakują. Zanim zapakujemy wakacyjne bagaże, zaznajommy się z regulacjami celnymi wiążącymi się z przewozem wyrobów tytoniowych. W wypadku wkładów do e-papierosów trzeba dodatkowo pamiętać o limicie dotyczącym przewożenia płynów w walizce podręcznej.